بایننس دیگر از توکن‌ سهام شرکت‌های بزرگ پشتیبانی نمی‌کند

بایننس بزرگترین صرافی آنلاین اعلام کرد که توکن‌های سهامی به زودی در پلتفرم بایننس از دسترس خارج می‌شوند.

بایننس,توکن,پلتفرم بایننس,صرافی,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، صرافی آنلاین بایننس اعلام نمود که به پشتیبانی از خرید توکن‌های سهام پایان خواهد داد. این موضوع در حالی است که این صرافی سه ماه پیش شروع به فعالیت در این زمینه کرده بود.

بایننس روز جمعه بیان کرد که توکن های سهامی به زودی از وبسایت برای خرید حذف می شوند و پشتیبانی از چنین توکن هایی تا ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر ماه) پایان خواهد یافت.

این صرافی همچنین اظهار داشت برای اینکه بتواند بر روی محصولات خود تمرکز بیشتری داشته باشد این تصمیم را گرفته است.

بایننس سرویس توکن سهام خود را در ماه آوریل معرفی نمود و این اجازه را به مشتریان خود داد تا بتوانند بخشی از سهام شرکت‌هایی مانند تسلا و کوین‌بیس را خریداری کنند. در ادامه نیز توکن سهام شرکت‌هایی مانند مایکرواستراتژی، مایکروسافت و اپل نیز به این سرویس اضافه شدند.

طولی نکشید که نهادهای نظارتی از این موضوع باخبر شدند، در ادامه نیز ناظران مالی انگلیس و آلمان هر دو در هفته‌های بعد از این موضوع ابراز نگرانی کردند.

واکنش ها در برابر بایننس در هفته‌های اخیر افزایش یافت، به طوری که نهادهای نظارتی در سراسر جهان هشدار داده‌اند که این صرافی مجوز ارائه خدمات قانونگذاری شده در بازار کشورها از جمله انگلیس و ژاپن را ندارد. ایتالیا نیز به تازگی به این کشورها اضافه شده و ادامه فعالیت بایننس را در قلمرو قضایی خود ممنوع نموده است.

تازه ترین این کشورها هنگ کنگ است که قانونگذاران بازار آن امروز اعلام نمودند که صرافی بایننس در حوزه قضایی این کشور ثبت نشده است.

چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ مدیر عامل بایننس در تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ خرداد ماه)در نامه‌ای سرگشاده به مشکلات بایننس اشاره نمود و گفت مطابقت با قوانین همانند سفری جدید برای بایننس است. او در ادامه توضیح داد به منظور گسترش بیشتر ارزهای دیجیتال باید چارچوب‌های قانونگذاری شفاف‌تری شکل بگیرد.

کاربران بایننس در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس که توکن‌های سهام را خریداری نموده‌اند، این امکان را خواهند داشت تا به پلتفرم CM-Equity AG مهاجرت کنند. این پلتفرم توسط یک شرکت سرمایه‌گذاری آلمانی و شریک بایننس در این زمینه ارائه شده است.

این پلتفرم جدید قرار است چند هفته پس از موعد اکتبر برای پایان فعالیت توکن های سهام بایننس در این زمینه و در حوالی ماه سپتامبر شروع به فعالیت کند.

لینک کوتاه:https://b2n.ir/p23485 

صرافی بایننس معاملات آتی در استرالیا را متوقف می‌کند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط