بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین یک دارایی نقدی الکترونیکی (ارز دیجیتال) دارای ارزش مشخص است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

بایننس کوین

بایننس کوین یک دارایی نقدی الکترونیکی (ارز دیجیتال) دارای ارزش مشخص است.

بایننس کوین رمز ارز متعلق به بزرگترین پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال در جهان، یعنی بایننس است. عرضه اولیه بایننس کوین در سال 2017 میلادی انجام شد که در مدت زمانی کمتر از 2 هفته 100 میلیون واحد از این رمز ارز به فروش رسید. با توجه به عملکرد فوق العاده صرافی بایننس در جذب کاربر، رمز ارز این صرافی نیز مورد استقبال بسیاری از معامله گران قرار گرفت و هم اکنون جایگاه هشتم بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

بایننس کوین برای اولین بار با قیمت 0.1 دلار به بازار عرضه شد و در سال 2019 بالاترین قیمت تاریخ سه ساله خود، یعنی قیمت 38.8 دلار را تجربه کرد.

بایننس کوین با حجم کل بازار 3.89 میلیارد دلار (همانطور که گفته شد) جایگاه هشتم بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

تعداد کل واحد های این ارز دیجیتال 176.4 میلیون واحد است که از این تعداد 144.4 میلیون واحد آن هم اکنون در گردش است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط