با افزایش سخت‌گیری‌های قانونی، بایننس روش پرداخت فیات را برای کاربران انگلیسی به حالت تعلیق درمی‌آورد

با افزایش سختی‌گیری‌های قانونی، روش پرداخت «Faster payment» دیگر برای کاربران انگلیسی قابل استفاده نخواهد بود.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

با افزایش سخت‌گیری‌های قانونی، بایننس روش پرداخت محبوب فیات را برای کاربران انگلیسی به تعلیق درمی‌آورد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، مشتریان «Binance’s UK» در حال حاضر نمی‌توانند از ارائه دهنده خدمات پرداخت محلی معروف، «Faster payment»، برای برداشت پوند انگلیس (GBP) از این صرافی استفاده کنند.

طبق گزارش فایننشیال تایمز، روز دوشنبه، ۲۸ ژوئن (۷ تیر) در اطلاعیه‌ای در وب‌سایت بایننس اعلام شد که برداشت پوند انگلستان از طریق «Faster payment» «به دلیل تعمیرات به حالت تعلیق درآمده است».

«Faster payment» یک ارائه دهنده خدمات پرداخت است که توسط بانک‌های بزرگ برای تراکنش‌های تقریبا آنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این یکی از روش‌های محبوب برای انتقال ارزهای فیات به صرافی بایننس و خارج کردن فیات از آن است.

براساس این گزارش، کاربران انگلیسی هنوز هم می‌توانند از روش‌های سنتی مانند کارت‌های بانکی برای جابجایی پول از صرافی استفاده کنند. با این حال، این صرافی تأیید کرد که تعلیق «Faster payment» یک مانع قابل توجه است.

این اقدام پس از دستور ۲۷ ژوئن (۶ تیر) از سوی سازمان رفتار مالی انگلیس (FCA) مبنی بر توقف فعالیت‌های قانونی بایننس در این کشور، پس از بررسی عملکرد آن، انجام شد.

در نامه FCA آمده است: «Binance Markets Limited مجاز به انجام هیچ فعالیت قانونی در انگلستان نیست» و به این اشاره کرده که هیچ نهاد دیگری در گروه بایننس هیچ یک از مجوزهای لازم برای فعالیت در انگلستان را ندارد.

در ۲۸ ژوئن (۷ تیر)، بایننس پاسخ داد که «Binance Markets Limited» «یک نهاد حقوقی جداگانه است و از طریق وب سایت Binance.com هیچ محصول یا خدماتی را ارائه نمی‌دهد»، این صرافی افزود: «اعلامیه FCA UK تأثیر مستقیمی بر خدمات ارائه شده در Binance.com ندارد.»

بایننس پلتفرم تجارت انگلستان خود را برای سرمایه‌گذاران نهادی و خرد تحت نظارت FCA در ژوئن ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) راه اندازی کرد.

 

نقش احتمالی بایننس در دستکاری بازار ارز دیجیتال بررسی می‌شود
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط