بحرین مجوز فعالیت شرعی یک صرافی ارز دیجیتال را صادر کرد

صرافی ارز دیجیتال کوین منا (CoinMENA) که در بحرین مستقر شده است، پیش از گسترش فعالیت‌های خود در چند کشور اسلامی دیگر از جمله امارات و عربستان، مجوزهای ضروری را دریافت می‌کند.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

بحرین مجوز فعالیت شرعی یک صرافی ارز دیجیتال را صادر کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، صرافی کوین منا که به زودی فعالیت‌های خود را در بحرین آغاز می‌کند، مجوزی را برای فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال از بانک مرکزی این کشور دریافت کرده است.

کوین منا در ۲۴ ژانویه (۵ بهمن) اعلام کرد که «مجوز فعالیت در زمینه خدمات مالی ارزهای دیجیتال» که به تازگی آن را از بانک مرکزی بحرین (CBB) دریافت کرده است، به آنها اجازه می‌دهد تا به عنوان صرافی ارز دیجیتال در این کشور فعالیت کنند. این مجوز تایید می‌کند که کوین منا تمامی شرایط اجرایی، فنی و امنیتی لازم که از سوی بانک مرکزی بحرین تعریف شده است را دارد.

با توجه به این‌که کوین منا قصد دارد فعالیت خود را در کشورهای اسلامی خاورمیانه و شمال آفریقا از جمله بحرین، امارات، عربستان، کویت و عمان گسترش دهد، مجوزهای لازم برای فعالیت شرعی را با کمک «دفتر بررسی مسائل شرعی» (Shariyah Review Bureau) دریافت کرده است. دفتر بررسی مسائل شرعی به عنوان مشاور در زمینه مسائل شرعی مربوط به کسب و کارها فعالیت می‌کند.

صرافی کوین منا از ۵ ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، ریپل (XRP)،  لایت کوین (LTC)  و بیت کوین کش (BCH) پشتیبانی خواهد کرد.

دینا سامان (Dina Sam’an)، بنیان‌گذار و مدیرعامل کوین منا، گفته است که این شرکت قصد دارد تا پس از شروع کار خود در بحرین، فعالیت خود را در کشورهای دیگر گسترش دهد.

وی در این رابطه گفته است:

«کوین منا قصد دارد تا با اضافه کردن ارزهای متنوع و گسترش فعالیت‌های خود در سایر کشورها، به یکی از برترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان تبدیل شود.»

کوین منا بیش از دو سال است که تلاش می‌کند تا پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را راه‌اندازی کند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط