بخش آمریکایی بایننس واریز و برداشت‌های‌ دلاری را متوقف کرد

کاربران بخش آمریکایی صرافی بایننس (Binance) از عدم دسترسی به حساب‌های خود شکایت دارند.

الناز مهیمنی

منبع : UTODAY

بخش آمریکایی بایننس واریز و برداشت‌های‌ دلاری را متوقف کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، بخش آمریکایی صرافی بایننس به طور موقت واریز و برداشت‌های دلار آمریکا را به حالت تعلیق درآورد. این صرافی همچنین خرید ارزهای دیجیتال را برای کاربران آمریکایی خود متوقف کرده است.

به گفته پشتیبانی بایننس:

«واریز و برداشت‌های دلار آمریکا جهت به‌روزرسانی پلتفرم به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.»

بایننس به‌عنوان بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، در صفحه توییتر خود نوشته است که در حال دست و پنجه نرم کردن با «مشکلات موقتی» است.

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل بایننس، اعلام کرده است که این مشکل به دلیل حجم بالای ترافیک دریافتی به وجود آمده است.

ژائو در این رابطه گفته است:

«اکنون باید به حالت عادی بازگردد. هنوز هم ترافیک بسیار سنگین است.»

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط