بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر

zahraJamshidi

نویسنده : زهرا جمشیدی

منبع : آسان بیت کوین

بروز رسانی اکسیر

title

طبق اعلام پشتیبانی صرافی اکسیر به دلیل بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر، روز چهارشنبه 3 دی 1399 از ساعت 5:30 تا 6:30 (به وقت تهران) دسترسی به پلتفورم اکسیر مقدور نمی باشد.

لازم به ذکر است پس از پایان این بروز رسانی:

آدرس های فعلی کیف پول های ریپل معتبر نخواهند بود.

 _کاربران محترم، می بایست مجددا اقدام به ایجاد کیف پول ریپل در حساب کاربری خود نمایند.

این موضوع برای کاربرانی که آدرس کیف پول های اکسیر خود را در پلتفورم های دیگر ذخیره و یا در استخر های استخراج Mining Pool)) تعریف نموده اند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا