بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر

zahraJamshidi

نویسنده : زهرا جمشیدی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بروز رسانی اکسیر

title

طبق اعلام پشتیبانی صرافی اکسیر به دلیل بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر، روز چهارشنبه 3 دی 1399 از ساعت 5:30 تا 6:30 (به وقت تهران) دسترسی به پلتفورم اکسیر مقدور نمی باشد.

لازم به ذکر است پس از پایان این بروز رسانی:

آدرس های فعلی کیف پول های ریپل معتبر نخواهند بود.

 _کاربران محترم، می بایست مجددا اقدام به ایجاد کیف پول ریپل در حساب کاربری خود نمایند.

این موضوع برای کاربرانی که آدرس کیف پول های اکسیر خود را در پلتفورم های دیگر ذخیره و یا در استخر های استخراج Mining Pool)) تعریف نموده اند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

برچسب ها :

توقف فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی موجب هجوم مردم به صرافی‌های خارجی می‌شود
صرافی انگلیسی EXMO مورد حمله هکرها قرار گرفت
عدم دسترسی به پلتفورم کریپتولند
توقف واریز و برداشت استلار بایننس
توقف برداشت اتر از صرافی ها

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط