بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر

zahraJamshidi

منبع : آسان بیت کوین

بروز رسانی اکسیر

title

طبق اعلام پشتیبانی صرافی اکسیر به دلیل بروز رسانی کیف پول های ریپل اکسیر، روز چهارشنبه 3 دی 1399 از ساعت 5:30 تا 6:30 (به وقت تهران) دسترسی به پلتفورم اکسیر مقدور نمی باشد.

لازم به ذکر است پس از پایان این بروز رسانی:

آدرس های فعلی کیف پول های ریپل معتبر نخواهند بود.

 _کاربران محترم، می بایست مجددا اقدام به ایجاد کیف پول ریپل در حساب کاربری خود نمایند.

این موضوع برای کاربرانی که آدرس کیف پول های اکسیر خود را در پلتفورم های دیگر ذخیره و یا در استخر های استخراج Mining Pool)) تعریف نموده اند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

برچسب ها :

صرافی انگلیسی EXMO مورد حمله هکرها قرار گرفت
عدم دسترسی به پلتفورم کریپتولند
توقف واریز و برداشت استلار بایننس
توقف برداشت اتر از صرافی ها
اکسیر: توقف در واریز و برداشت های بیت کوین کش از زمان شروع فورک

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط