بلاک‌چین آرگو 25 میلیون دلار وام با پشتیبانی بیت کوین از گلکسی دیجیتال دریافت می‌کند

غول استخراج بیت کوین با گلکسی دیجیتال موافقتنامه وام دیگری را با پشتیبانی بیت کوین منعقد کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

گلکسی دیجیتال,آرگو بلاک‌چین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بر اساس بیانیه بورس لندن در روز جمعه، این قرارداد جدید وام با پشتیبانی بیت کوین به ارزش ۱۸.۰۵ میلیون پوند (حدود ۲۵ میلیون دلار) است.

گفته می‌شود که استخراج‌کننده بیت کوین مستقر در انگلستان دو وام را سر جمع به مبلغ ۴۵ میلیون دلار دریافت می‌کند.

به عنوان بخشی از توافقنامه، بلاک‌چین آرگو از هجوم سرمایه جدید برای حمایت از تلاش‌های خود برای توسعه در تگزاس استفاده خواهد کرد. در ماه مارس (اسفند)، این شرکت زمینی به مساحت ۳۲۰ هکتار در تگزاس خریداری کرد که طبق گفته‌ها میزبان تاسیسات استخراج بیت کوین ۲۰۰ مگاواتی است.

با تأمین وام با پشتوانه بیت کوین، بلاک‌چین آرگو همچنین می‌تواند سرمایه موجود خود را بدون نیاز به انحلال، بیت کوین استخراج شده را افزایش دهد.

اگر پیش‌بینی‌های صعودی درباره قیمت بیت کوین تا پایان سال نیز درست باشد، این شرکت می‌تواند با تعدیل مبلغ بیت کوین بازده قابل توجهی کسب کند، که به معنای پرداخت کمتر دلار آمریکا به ازای هر بیت کوین در طول فرایند بازپرداخت است. این شرکت همچنین اظهار داشت که از ادامه روابط تجاری خود با گلکسی دیجیتال به عنوان شریک تامین مالی خوشحال است.

در ماه سپتامبر (شهریور)، مجله اینوستر انگلستان، گزارش داد که آرگو در ترازنامه خود در ابتدای ماه، ۱۶۵۹ بیت کوین را در ترازنامه خود داشت. بر اساس گزارش‌ها، غول استخراج بیت کوین در آگوست (مرداد) ۲۰۶ بیت کوین را استخراج کرد و آمار سالانه آن را به ۱۳۱۴ سکه رساند. با قیمت فعلی بیت کوین، آرگو حدود ۷۷ میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد.

گسترش آرگو در ایالات متحده همچنین نشان‌دهنده مهاجرت نرخ هش شرقی-غربی در پی سرکوب استخراج ارزهای دیجیتال چین در تابستان است. چندین استخراج کننده معروف بیت کوین در حال حاضر ظرفیت بیشتری در آمریکای شمالی ایجاد می‌کنند.

لینک کوتاه:b2n.ir/f57896 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط