بلاک استریم ۲۵ میلیون دلار تجهیزات استخراج خریداری کرد

بلاک استریم (Blockstream) روز چهارشنبه اعلام کرد دستگاه‌های استخراج بیت کوین خود را با پرداخت مبلغ ۲۵ میلیون دلار از میکرو بی‌تی (MicroBT)، شرکت تولید کننده سخت‌افزارهای استخراج واقع در شنزن چین، خریداری کرده است. تمامی دستگاه‌های خریداری شده از سری واتس ماینر (WhatsMiner) میکرو بی‌تی است.

mammad

منبع : The Block

بلاک استریم ۲۵ میلیون دلار تجهیزات استخراج خریداری کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «The Block»، شرکت بلاک استریم در بیانیه‌ای اعلام کرد: «از زمان شروع فعالیت استخراج خود در سال ۲۰۱۷، به طور گسترده دستگاه‌های استخراج را آزمایش کرده‌ایم و اطمینان داریم که در حال حاضر هیچ دستگاهی بهتر از واتس میانر شرکت میکرو بی‌تی در بازار وجود ندارد.»

بلاک استریم دستگاه‌های استخراج را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد بیت کوین استخراج کنند. بر اساس اعلام این شرکت، بلاک استریم به عملیات ۳۰۰ مگاواتی خود آمریکای شمالی ادامه می‌دهد و قصد دارد در سال ۲۰۲۱ جهش شدیدی داشته باشد. این شرکت در سال ۲۰۱۹ استخر استخراج خود را راه‌اندازی کرد.

این توسعه در حالی صورت می‌پذیرد که علاقه عمومی به استخراج بیت کوین و همچنین تقاضا برای خرید دستگاه‌های استخراج در حال افزایش است.

همچنین ببینید: ویدئو آشنایی با استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط