بلومبرگ: بیت کوین امسال به ۴۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

استراتژیست ارشد بلومبرگ (Bloomberg) می‌گوید با توجه به افزایش درخواست موسسات مختلف برای محافظت سرمایه‌ها در برابر تورم و کاهش ارزش دلار، بیت کوین می‌تواند به هشت برابر قیمت فعلی برسد. گزارش ­های جدید در ارتباط با تخصیص بخشی از خزانه شرکت‌های بزرگ به بیت کوین، به طور مکرر ارائه می ­شود، این موضوع نشان‌دهنده افزایش استقبال‌ها از بیت کوین است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

بلومبرگ: بیت کوین امسال به ۴۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

title

به گزارش کوین تلگراف، در حالی که بیت کوین هنوز به دلیل بی ­ثباتی مورد انتقاد قرار می­ گیرد، یکی از تحلیل گران بلومبرگ معتقد است که با وجود این بی ثباتی ­ها بیت کوین در حال تبدیل شدن به گزینه ­ای با ریسک حداقلی برای سرمایه ­گذارن است.

مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بلومبرگ، در توییتی گفته است امسال سالی درخشان برای بیت کوین خواهد بود.

مک‌گلون با ترسیم نموداری برای میانگین قیمت بیت کوین، شاخص­ های نقدینگی بیت کوین را بارگذاری کرد. در این نمودار قیمت علامت ­گذاری شده، مخصوصا برای استفاده های سازمانی ایجاد شده است.

وی گفته است: «بیت کوین میتواند در سال ۲۰۲۱ به یک ارز ذخیره جهانی، به عنوان یک دارایی مطمئن با ریسک مناسب تبدیل شود.»

این نمودار نشان می دهد که اوج احتمالی قیمت در سال جاری، با در نظر گرفتن رفتارهای قبلی، می‌تواند تا ۴۰۰,۰۰۰ دلار برای هر سکه باشد.

این نمودار نشان میدهد سایر الگوها، مانند الگوی انباشت به عرضه (S2F)، قیمت ۲۲۸,۰۰۰ دلار را برای سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کنند.


بررسی روند تاریخی قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۳

گزارش ­های جدید در ارتباط با تخصیص بخشی از خزانه شرکت‌های بزرگ به بیت کوین، به طور مکرر ارائه می ­شود، این موضوع نشان‌دهنده افزایش استقبال‌ها از بیت کوین است.

در حالی که بانک مورگان استنلی (Morgan Stanley) هفته ­ی آینده به عنوان اولین بانک بزرگ فراهم کننده امکان سرمایه‌گذاری در صندوق­ های بیت کوین مطرح می‌شود، هنوز منتقدان به استدلال ­های تکراری و قدیمی خود در مواجه با بیت کوین می ­پردازند.

پیتر شیف (Peter Schiff) اخیراً گفته است:

«محدود کردن میزان اختصاص سرمایه مشتریان به ۲.۵ درصد از سوی مورگان استنلی، آن هم برای حساب‌هایی که بیش از ۲ میلیون دلار موجودی دارند و بیش از ۶ ماه فعال بوده‌اند، نشان می‌دهد که این بانک متوجه شده است که سرمایه‌گذاری در بیت کوین بسیار خطرناک بوده و می‌خواهد مسئولیت قانونی خود را در قبال سرمایه‌گذارانی که دارایی خود را از دست می‌دهند محدود کند.»

متوسط بازده بیت کوین از زمان راه‌اندازی این ارز دیجیتال به سالیانه ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.


لینک کوتاه: b2n.ir/y63225 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

حجم معاملات مشتقات بیت کوین در ماه مارس به اوج خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block»، حجم معاملات مشتقات بیت کوین، شامل معاملات آتی (Futures) و اختیارات (Options)، در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسیده است.

خبر - 17 فروردین 1400
تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

تحلیل اختصاصی قیمت بیت کوین؛ دوشنبه ۱۶ فروردین

بررسی سابقه تاریخی هر ارز به عنوان ابزاری برای پیش‌بینی روند احتمالی قیمت در آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد. آپریل (فروردین) تا به اینجای کار ماهی نزولی برای بیت کوین بوده است. با این حال کارشناسان معتقدند مطابق سابقه تاریخی بیت کوین روند صعودی در این ماه هم ادامه پیدا می‌کند.

تحلیل - 16 فروردین 1400
درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از فعالیت ماینرها، درآمد استخراج بیت کوین در ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۱ فروردین) به بالاترین سطح تاریخ خود رسید. هم‌زمان با افزایش درآمد ماینرها و رونق گرفتن بازار بیت کوین، تقاضا برای خرید سخت‌افزار استخراج به شدت افزایش یافته است. هم‌اکنون بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته موجود در بازار با قیمتی ۵ برابر قیمت پیش‌فروش ماه اکتبر (مهر) خود به فروش می‌رسند.

خبر - 15 فروردین 1400
پی پل امکان پرداخت با استفاده از بیت کوین را برای مشتریان خود فعال کرد

پی پل امکان پرداخت با استفاده از بیت کوین را برای مشتریان خود فعال کرد

رئیس و مدیرعامل پی پل تأیید کردند یک سرویس پرداختی را برای خریدهایی که در آن‌ها از ارز دیجیتال استفاده می‌شود، راه اندازی کرده‌اند که از هزینه تراکنش معاف است.

خبر - 11 فروردین 1400
مایکروسافت یک پروژه غیرمتمرکز را در بلاک چین بیت کوین راه‌اندازی کرد

مایکروسافت یک پروژه غیرمتمرکز را در بلاک چین بیت کوین راه‌اندازی کرد

تیم هویت غیرمتمرکز مایکروسافت (Microsoft)، غول نرم‌افزاری جهان، اولین نسخه از شبکه هویت غیرمتمرکز (DID) خود را در بلاکچین بیت کوین راه اندازی کرده است تا به کاربران امکان کنترل بیشتری داده باشد. اما این امکان چه کاربردهایی دارد؟

خبر - 11 فروردین 1400
خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

خالق مدل «انباشت به عرضه»: روند صعودی بیت کوین تازه شروع شده است!

به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین پس از دستیابی به اوج جدید در اواخر اسفند (اوایل ماه مارس)، زیر 60،000 دلار متوقف شده است. تونی ویز (Tone Vays)، یوتیوبر مشهور نیز دارای یک نگاه کلان صعودی است، با این حال او فکر می‌کند کاهش قیمت بیت کوین دور از ذهن نیست. او معتقد است قیمت بیت کوین تا 3 ماه دیگر به 70,000 دلار می‌رسد.

خبر - 9 فروردین 1400