بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستا

sutun

منبع : فارس نیوز

بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستا

title

آیین بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستای کشور با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت جهاد کشاورزی، سه‌شنبه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۰ با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برگزار شد و در انتها تفاهم نامه احیای ۳۰۰ قنات کشور امضا شد. مخبر در حاشیه این برنامه و با حضور در جمع خبرنگاران گفت: کشور با توجه به خشکسالی، دچار مشکلات جدی در حوزه آب است و در مناطق محروم مشکلات زیادی وجود دارد. او با بیان اینکه از سال گذشته بنیاد برکت را موظف کردیم در حوزه آبرسانی حرکت‌های بزرگی را انجام دهد، گفت: در اواسط سال گذشته هزار و ٢٠٠ روستا را آبرسانی کردیم و ۵٠٠ روستا نیز در دست اقدام است. ٨۵٠ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است البته این آبرسانی‌های انجام شده به صورت لوله کشی است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

انتخابی جام جهانی: ایران یک-عراق صفر؛ پایان کابوس دور رفت با صدرنشینی مقتدرانه/آغاز آقایی دوباره ایران در آسیا

title

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت ۲۱ به وقت تهران در ورزشگاه المرحق بحرین برگزار شد که این مسابقه با تک گل سردار آزمون به سود ملی‌پوشان فوتبال کشورمان به پایان رسید تا تیم ملی فوتبال کشورمان با ۱۸ امتیاز و صدرنشینی دور برگشت مرحله پیش مقدماتی را پشت سر بگذارد. عراق با این نتیجه به عنوان تیم برتر دوم با ۱۱ امتیاز در جدول تیم های دوم به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی صعود کرد.

با این پیروزی تیم ملی به چهارمین برد پیاپی خود در مرحله برگشت دست پیدا کرد تا دور رفت کابوس وار با مارک ویلموتس را به فراموشی سپرده و راهی مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی شود. با این نتیجه فوتبال ایران همانند سالهای اخیر استارت آقایی دوباره در فوتبال آسیا را زد تا به روزهای خوبی که طی یک دهه اخیر رقم زده بازگردد.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط