بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستا

sutun

منبع : فارس نیوز

بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستا

title

آیین بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی به ۵۰۰ روستای کشور با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت جهاد کشاورزی، سه‌شنبه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۰ با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برگزار شد و در انتها تفاهم نامه احیای ۳۰۰ قنات کشور امضا شد. مخبر در حاشیه این برنامه و با حضور در جمع خبرنگاران گفت: کشور با توجه به خشکسالی، دچار مشکلات جدی در حوزه آب است و در مناطق محروم مشکلات زیادی وجود دارد. او با بیان اینکه از سال گذشته بنیاد برکت را موظف کردیم در حوزه آبرسانی حرکت‌های بزرگی را انجام دهد، گفت: در اواسط سال گذشته هزار و ٢٠٠ روستا را آبرسانی کردیم و ۵٠٠ روستا نیز در دست اقدام است. ٨۵٠ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است البته این آبرسانی‌های انجام شده به صورت لوله کشی است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط