به گفته رئیس سازمان مالیات آمریکا، IRS برای رسیدگی به امور ارزهای دیجیتال به کمک کنگره نیاز دارد

سازمان مالیات آمریکا با بیش از ۷۰ میلیون دلار بودجه به مقابله با فرار مالیاتی کاربران ارزهای دیجیتال خواهد پرداخت.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

به گفته رئیس سازمان مالیات آمریکا، IRS برای رسیدگی به امور ارزهای دیجیتال به کمک کنگره نیاز دارد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، چارلز رتیگ (Charles Retting)، رئیس IRS (سازمان خدمات درآمد داخلی/سازمان مالیات آمریکا)، از قانون‌گذاران گلایه کرد. دلیل این گلایه کردن عدم پیشگام شدن قانون‌گذاران برای مقابله با مشکل پرداخت نکردن مالیات ارزهای دیجیتال توسط آمریکایی‌ها است.

در جلسه استماع روز سه شنبه سنا در مورد بودجه سال مالی ۲۰۲۲ سازمان مالیات، رتینگ گفت که این آژانس برای نظارت بر ارزهای دیجیتال نیازمند «یک دستورالعمل روشن از کنگره» است. سازمان مالیات آمریکا ذکر کرد که ۳۲ میلیون دلار بودجه برای «عملیات‌های اجرایی مربوط به ارزهای دیجیتال» نیاز دارد و همچنین ۴۱ میلیون دلار بودجه مربوط به جرایم سایبری برای مقابله با مشکل عدم گزارش مالیات یا گزارشات مالیاتی دروغین نیاز دارد.

چالرز رتیگ در رابطه با این موضوع گفت:

«داشتن اختیارات برای جمع‌آوری آن اطلاعات برای ما بسیار ضروری است، اخیرا ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۲ تریلیون دلار رسیده است و در سراسر جهان بیش از ۸,۶۰۰ صرافی ارزهای دیجیتال فعال هستند، ارزهای دیجیتال طوری طراحی شده‌اند که ردیابی‌ نشوند، به همین دلیل کار ما بسیار سخت خواهد بود.»

رتینگ در حال پاسخ به راب پورتمن (Rob Portman)، سناتور اوهایو بود که در ماه آوریل (فروردین) گفت قصد دارد لایحه‌ای دو طرفه ارائه دهد که هدف آن پرداختن به مشکل عدم پرداخت مالیات بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. رئیس سازمان امور مالیاتی افزود که او «از فرصت همکاری با قانونگذاران در رابطه با این موضوع قدردانی خواهد کرد.»

ماه گذشته، مقامات وزارت خزانه داری از صرافی‌های ارز دیجیتال درخواست کردند که تراکنش‌های بیشتر از ۱۰,۰۰۰ دلار را به سازمان مالیات اعلام کنند. این تصمیم قسمتی از برنامه مالیاتی جو بایدن برای خانواده‌های آمریکایی است. سازمان مالیات آمریکا در حال حاضر هیچ نظارت مستقلی بر این نوع تراکنش‌ها ندارد، که به طور بالقوه منجر به افزایش شکاف مالیاتی می‌شود.

رتینگ افزود:

«ما به ابزارهای بیشتر و منابع بیشتری نیاز داریم»

براساس داده‌های سازمان امور مالیاتی در اکتبر  ۲۰۲۰ (مهر ۹۹)، ۸۳.۶ درصد مالیات از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ «به طور داوطلبانه و به موقع» پرداخت شده است. با این حال، وزارت خزانه داری پیش بینی کرده است که در صورت عدم اقدام جدی توسط دولت، شکاف مالیاتی می تواند طی دهه آینده به حدود ۷ تریلیون دلار برسد.

لینک کوتاه: https://b2n.ir/w23777

برچسب ها :

آیا ریپل و کمیسیون بورس آمریکا توافق می‌کنند؟ حقوق‌دان‌ها پاسخ می‌دهند
جی‌پی مورگان متخصصان بلاک‌چین بیشتری استخدام می‌کند
بایدن چین را به ترتیب‌دادن حملات باج‌افزاری متهم کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

نوزادان کرونایی در البرز جان سالم به در بردند/شاه کلید «شیرمادر» کارساز شد

title

یک متخصص کودکان و نوزادان در البرز با اشاره به مزایا و منافع شیر مادر برای نوزادان و لزوم مقابله با مافیای شیر مصنوعی گفت: تمام نوزادان کرونا مثبت در استان البرز با بهره گیری از شیرمادر از آنتی بادی لازم برخوردار شدند و موفق شدند کرونا را شکست داده و درمان شوند.هیچ نوزاد کرونایی در البرز فوت نکرده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

آمریکا,اخبار آمریکا,تتر,استیبل کوین,خزانه داری آمریکا,ایالات متحده

جنت یلن کارگروه رئیس جمهور را برای بحث در مورد استیبل کوین‌ها در هفته آینده تشکیل می‌دهد

جانت یلن (Janet Yellen)، وزیر خزانه داری ایالات متحده، روز جمعه اعلام کرد که یک گروه قدرتمند از قانون‌گذاران مالی فدرال هفته آینده برای بحث در مورد استیبل کوین‌ها دیدار خواهند کرد.

خبر - ۲ هفته پیش
مدیرعامل Avanti,ارز دیجیتال,فدرال,محدودیت

مدیرعامل Avanti: اعمال محدودیت‌های فدرال رزرو در حوزه ارزهای دیجیتال آغاز شده است!

کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیرعامل شرکت آوانتی (Avanti)، معتقد است که فدرال رزرو با افزایش محدودیت‌ها، دسترسی شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال به درگاه‌های پرداخت دلاری را محدودتر خواهد کرد.

خبر - ۲ هفته پیش
فدرال رزرو,قیمت ارزهای دیجیتال

فدرال رزرو: قیمت ارزهای دیجیتال نشان‌دهنده افزایش علاقه برای پذیرش ریسک است

بانک مرکزی آمریکا روز جمعه گزارشی را به کنگره ارائه کرده که در بخش‌هایی از آن، به‌طور مستقیم درباره ارزهای دیجیتال صحبت شده است. فدرال رزرو گفته است که رشد قیمت ارزهای دیجیتال نشان‌دهنده افزایش تمایل سرمایه‌گذاران به ریسک بیشتر است.

خبر - ۳ هفته پیش