بیت کوین از ۴۸,۰۰۰ دلار هم عبور کرد؛ پایان روزهای کسل کننده بازار

بیت کوین در ادامه روند صعودی روز گذشته خود برای اولین بار در تاریخ از قیمت ۴۸,۰۰۰ دلار عبور کرد. از زمانی که تسلا (Tesla)، تولید کننده خودروهای برقی و یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان، از خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خبر داد، قیمت این ارز دیجیتال ۲۴ درصد افزایش یافته است. به عقیده بسیاری از تحلیل‌گران ورود تسلا به بازار بیت کوین، اتفاق بزرگی برای پادشاه ارزهای دیجیتال است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین از ۴۸,۰۰۰ دلار هم عبور کرد؛ پایان روزهای کسل کننده بازار

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، قیمت بیت کوین برای اولین بار در ساعت ۱۰ صبح امروز در بازار بیت استمپ (Bitstamp) از ۴۸,۰۰۰ دلار عبور کرد و هم‌اکنون در حال حرکت به سمت ۵۰,۰۰۰ دلار است. ارزش بازار بیت کوین هم‌اکنون برابر با ۸۹۱ میلیارد دلار است.


نمودار قیمت بیت کوین (نمای یک روزه بازار بیت کوین/دلار)

از زمانی که تسلا (Tesla)، تولید کننده خودروهای برقی و یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان، از خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خبر داد، قیمت این ارز دیجیتال ۲۴ درصد افزایش یافته است. به عقیده بسیاری از تحلیل‌گران ورود تسلا به بازار بیت کوین، اتفاق بزرگی برای پادشاه ارزهای دیجیتال است.

در اوایل امروز تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال به ۶۴.۸۳ درصد رسید، این میزان بالاترین نرخ تسلط بیت کوین از ۲۹ ژانویه (۱۰ بهمن) است که در دو روز گذشته حدود ۵ درصد افزایش یافته است.

در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین پس از بایننس کوین (BNB)، بهترین عملکرد را میان ۱۰ ارز برتر بازار داشته است.

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط