بیت کوین از 34,000 دلار عبور کرد؛ بیشترین تسلط بر بازار از سال 2017

تسلط بی‌چون و چرای بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال با عبور قیمت از 34,000 دلار.

mammad

منبع : UTODAY

بیت کوین از 34,000 دلار عبور کرد؛ بیشترین تسلط بر بازار از سال 2017

title

به گزارش یوتودی، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، رکورد قیمتی خود را افزایش داده و در بسیاری از صرافی‌ها از ۳۴,۵۰۰ دلار هم فراتر رفته است.


لحظه شروع افزایش قیمت بیت کوین تا سطح 34,000 دلار (بازار بیت کوین/دلار)

قیمت بیت کوین قبل از عبور از سطح ۳۴,۰۰۰ دلار، بارها تلاش کرده بود تا از مقاومت ۳۰,۰۰۰ دلاری عبور کند. بر اساس داده‌های تریدینگ ویو (TradingView)، هم‌اکنون میزان تسلط بیت کوین بر بازار ارز دیجیتال به ۷۳ درصد رسیده است. این بالاترین میزان تسلط بیت کوین از ژوئیه ۲۰۱۷ (تیر ۹۶) است، در آن زمان هر واحد بیت کوین حدود ۲,۴۰۰ دلار معامله می‌شد.


درصد تغییرات سهم بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال (نمایان‌گر سلطه بیت کوین بر بازار)

تاریخ نشان‌داده است که تسلط آلت کوین‌ها بر بازار ارز دیجیتال در سه ماهه اول هر سال از بیت کوین پیشی گرفته است، اما این موضوع در سال ۲۰۲۱ کاملا متفاوت است. درحال حاضر بهترین عملکرد بین آلت کوین‌های بازار متعلق به لایت کوین است (LTC)، لایت کوین به لطف شباهت‌های ساختاری بسیاری که با بیت کوین دارد، جزو ارزهای شناخته شده بازار است. لایت کوین با ۱۲ درصد رشد پس از بیت کوین در جایگاه دوم بیشترین رشد ۲۴ ساعته قرار گرفته است.

بازار جفت ارزهای اتر/بیت کوین (ETH/BTC) از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون سقوطی ۸ درصدی را تجربه کرده است، این درحالی است که اتر در تلاش است تا با روند صعودی بزرگ بیت کوین همراه شود.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

روز گذشته اسکوئر (Square)، شرکت پرداختی متعلق به جک دورسی (Jack Dorsey)، اعلام کرد ۳.۳۱۸ بیت کوین خریداری کرده است.

خبر - 6 اسفند 1399
ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399