بیت کوین الگویی صعودی تشکیل می‌دهد، چرا رسیدن قیمت به بالاتر از ۳۵,۰۰۰ دلار حیاتی است؟

بیت کوین از محدوده حمایتی ۳۲,۲۵۰ دلار رشد جدیدی را شروع کرده است. ارز دیجیتال برتر بازار برای ادامه روند صعودی خود مستلزم رسیدن به ثبات در بالاتر از مقاومت ۳۵,۰۰۰ دلار است.

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین الگویی صعودی تشکیل می‌دهد، چرا رسیدن قیمت به بالاتر از ۳۵,۰۰۰ دلار حیاتی است؟

title

قیمت بیت کوین رشد جدیدی را شروع می‌کند

بیت کوین سطح حمایت محکمی را بالاتر از ۳۲,۰۰۰ دلار تشکیل داده و صعودی جدید را آغاز کرده است. پس از آن بیت کوین مقاومت ۳۳,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ کندلی را نیز شکسته است.

اکنون بیت کوین مقاومت ۳۴,۰۰۰ دلار را نیز شکسته و به محدوده مثبت وارد شده است. اما با این حال، قیمت هنوز برای گذشتن از مقاومت ۳۵,۰۰۰ دلار درحال تقلا است.

در بازه زمانی کوتاه‌مدت، بیت کوین به اوج خود در نزدیکی ۳۴,۶۰۰ رسید و اکنون درحال اصلاح سود است.

پس از آن بیت کوین پایین‌تر  از ۳۴,۲۰۰ معامله شد. علاوه بر این، قیمت به زیر سطح ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی که از سطح ۳۲,۹۸۸ تا ۳۴,۶۰۹ دلار کشیده شده نیز افت کرد. در صورت افت بیشتر قیمت، نزدیک‌ترین حمایت در سطح ۳۴,۰۰۰ دلار قرار دارد.

در نمودار یک ساعته بیت کوین/دلار (BTC/USD)، یک خط روند صعودی قدرتمند شکل گرفته است که حمایت آن در نزدیکی سطح ۳۴,۰۰۰ دلار قرار دارد. حمایت بعدی در سطح ۳۳,۸۰۰ دلار قرار دارد. این سطح در نزدیکی سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی است که از شروع رشد قیمت که ۳۲,۹۹۸ دلار است تا اوج آن در ۳۴,۹۰۶ دلار کشیده شده است.
در حال حاضر حمایت اصلی در نزدیکی محدوده ۳۳,۵۰۰ و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته در حال شکل گیری است. در صورت افت بیشتر، قیمت با دیگر وارد محدوده منفی خواهد شد.

قیمت بیت کوین بیشتر رشد می‌کند؟

در صورت تثبیت قیمت بیت کوین بالاتر از حمایت ۳۳,۵۰۰ دلار، رشد قیمت می‌تواند ادامه پیدا کند. نزدیک‌ترین مقاومت پیش رو در سطح ۳۴,۵۰۰ قرار دارد.

اولین مقاومت اصلی در سطح ۳۵,۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت موفق شدن خریداران برای حل دادن قیمت و تثبیت آن بالاتر از این سطح، قیمت می‌تواند تا مقاومت ۳۶,۵۰۰ نیز بالا برود. پس از آن، مقاومت اصلی بعدی در محدوده ۳۸,۰۰۰ دلار قرار دارد.

سطوح کلیدی بیت کوین

شاخص MACD (همگرایی و واگرایی میانگین متحرک) در نمودار یک ساعته: در حال حاضر  MACD در حال از دست دادن قدرت خود در محدوده صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار یک ساعته: در حال حاضر RSI برای جقت معاملاتی BTC/USD بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایت اصلی: ۳۴,۰۰۰ دلار و پس از آن ۳۳,۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۳۴,۵۰۰ دلار و پس از آن ۳۵,۰۰۰ و ۳۶,۵۰۰ دلار.


منبع: نیوز بی‌تی‌سی

 لینک کوتاه:  b2n.ir/w80722 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۶ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز