بیت کوین به 30,000 دلار سقوط کرد؛ معامله‌گران در انتظار سقوط بیشتر اتریوم

قیمت بیت کوین تحت تاثیر قراردادهای آتی و اختیار تا 30,305 دلار سقوط کرد، معامله‌گران اختیار بازار در انتظار سقوط بیشتر اتر هستند.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین به 30,000 دلار سقوط کرد؛ معامله‌گران در انتظار سقوط بیشتر اتر

title

به گزارش کوین دسک، در لحظه‌ی نگارش این گزارش بیت کوین حدود ۳۳,۲۷۷ دلار معامله می‌شود که ریزشی ۱۰ درصدی قیمت در ۲۴ ساعت گذشته را نشان می‌دهد. دامنه تغییرات قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بین ۳۰,۳۰۵ و ۳۸,۹۴۷ دلار بوده است.


نمودار قیمت بیت کوین (نمای ۲۴ ساعته بازار بیت کوین/دلار)

بیت کوین در کمتر از ۲۴ ساعت از ۳۸,۹۴۷ دلار به ۳۰,۳۰۵ دلار رسید و در یک بازه زمانی ۱۹ ساعته با سقوطی ۲۲ درصدی ۸,۶۴۲ دلار از ارزش خود را از دست داد. از اوایل امروز قیمت تاحدودی افزایش یافته و به ۳۳,۲۷۷ دلار رسیده است.

کیتی استاکتون (Katie Stockton)، تحلیلگر فیرلید استراتجیز (Fairlead Strategies)، گفته است:

«قیمت بیت کوین درحال افزایش است و شیب تند خود را به سمت بالا حفظ کرده است، شرایطی که مطمئناً معامله‌گران از آن استقبال می‌کنند، چراکه بسیاری تصور می‌کردند فرصت پیوستن به این روند را از دست داده‌اند.»


نوسانات قیمت بیت کوین در هفته گذشته

با این حال استاکتون هنوز پای پیش‌بینی خود مبنی بر اینکه سطح حمایت قیمت بیت کوین پایین‌تر از ۲۵,۰۰۰ دلار قرار دارد ایستاده است. وی انتظار دارد که با سقوط قیمت به زیر سطح ۲۵,۰۰۰ دلار، معامله‌گران بیت کوین بازار را غرق در سفارش‌ها خرید خود کنند و قیمت را بالا ببرند، اما باتوجه به افزایش بیش از حد سفارش‌های خرید این اتفاق بلافاصله رخ نخواهد داد.

اتر، ارز دیجیتال بومی شبکه اتریوم و دومین ارز بزرگ از نظر ارزش بازار، روز دوشنبه با سقوطی ۱۹ درصدی به ۱,۰۱۸ دلار رسید. به‌نظر می‌رسد که معامله‌گران قراردادهای اختیار اتر، مانند کلاغ‌هایی که به دنبال اشیاء براق هستند، در انتظار ریزش بیشتر قیمت اتر نشسته‌اند. بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی «Skew»، مبلغ بیشتر قراردادهای اختیار باز اتر از روز یکشنبه به ترتیب برابر با ۴۰۰، ۴۸۰ و ۸۰۰ دلار بوده است. منظور از قرارداد‌های اختیار باز، بخشی از قرار‌داد‌های اختیار باقی‌مانده است که هنوز تسویه نشده‌اند.


نمودار قراردادهای اختیار باز اتر

 

چینالیسیس بیت کوین را به ترازنامه مالی خود اضافه می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۱۹ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۲۰ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - ۲ روز پیش