بیت کوین سطح 19,000 دلار را پس می‌گیرد؛ آیا روند صعودی از سر گرفته می‌شود؟

همانطور که اکثر معامله‌گران بازار ارز دیجیتال پس از سقوط قیمت تا 17,600 دلار، از سر‌گیری روند صعودی جدیدی را برای بیت کوین پیش‌بینی کرده بودند، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال به سطح 19,000 دلار بازگشته است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

بیت کوین سطح 19,000 دلار را پس می‌گیرد؛ آیا روند صعودی از سر گرفته می‌شود؟

title

به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین پس از تجربه سقوط تا سطح 17,600 دلار در روز جمعه، بار دیگر به بالای سطح 19,000 بازگشته است. افزایش حجم خرید در کندل‌های امروز نیز سطح حمایت کوتاه مدت جدیدی را در بازار بیت کوین ایجاد کرده است.

زمانی که قیمت بیت کوین تا حدود 17,700 دلار کاهش یافته بود، تحلیل‌گران درون زنجیره‌ای از جمله ادوارد مورا (Edward Morra) و نیک یارمچوک (Nik Yaremchuk)، سفارش‌های خرید بیت کوین در صرافی‌های بیت فینکس (Bitfinex) و کوین بیس (Coinbase) را بررسی کردند.

قیمت بیت کوین پس از آن‌که اندکی از 17,700 پایین‌تر آمد، در کمتر از سه ساعت به سطح 18,000 دلار بازگشت.


سفارش‌های ثبت شده در بازار BTC/USDT صرافی بیت فینکس

اوردر بوک و نقشه حرارتی (heatmaps) صرافی بیت فینکس نشان می‌دهد که نهنگ‌های بیت کوین قیمت 17,700 دلار را  به‌عنوان نقطه مناسبی برای خرید بیت کوین انتخاب کرده‌اند.

بازگشت بیت کوین از سطح 17,600 دلار را می‌توان نشانه‌ای برای ادامه روند صعودی بازار بیت کوین در نظر گرفت، چراکه کف قیمت در اصلاح اخیر بالاتر از کیف قیمت قبلی بوده است. این اتفاق معمولا در بازارهای صعودی رخ می‌دهد.


نمای چهار ساعته بازار بیت کوین (تحلیل یارمچوک) 

قیمت بیت کوین پس از رسیدن به سطح 18,800 دلار شروع به افزایش کرد، کوین تلگراف نیز این قیمت را به عنوان مقاومتی کلیدی در بازار بیت کوین معرفی کرده بود.

قدم بعدی چیست؟

 دو عامل اساسی در کوتاه مدت موثر است که باید در نظر گرفته شود؛ اول این‌که فشار فروش بیت کوین همچنان بالا مانده است و دوم اینکه این صعود، دومین تلاش بیت کوین برای شکستن رکورد قیمت 30 نوامبر (10 آذر) است.

نکته قابل توجه این است که پس از فروش سنگین ماینرها و نهنگ‌های بیت کوین در هفته گذشته، فشار فروش تاحدودی کمتر شده است و بر همین اساس می‌توان چرخش صعودی قیمت را تایید کرد.

اگر با کاهش فشار فروش قیمت از سطح 19,400 دلار عبور کند، می‌توان شکسته شدن رکورد بالا‌ترین قیمت تاریخ بیت کوین را پیش‌بینی کرد.

برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400