بیش از ۷۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین در فروشگاه‌های سیرکل‌ کی آمریکا نصب شد

بیت کوین دیپوت، بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌دهنده دستگاه خودپرداز بیت کوین، اعلام کرده است که بیش از ۷۰۰ دستگاه خودپرداز را در قالب یک همکاری جدید در فروشگاه‌های سرکل کی (Circle K) و در ۳۰ ایالت آمریکا نصب کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,خودپرداز,قانون‌گذاری

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بیت کوین دی‌پات (Bitcoin Depot) اعلام کرده است که بیش از ۷۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین خودرا، در فروشگاه‌های سیرکل کی در ۳۰ ایالت، ایالات متحده نصب شده کرده است. توزیع‌کننده دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال گفت: «این توسعه می‌تواند ابزارهای دسترسی مالی را برای جوامع کم مصرف فراهم کند و افراد بیشتری را به فضای ارزهای دیجیتال جذب کند.»

در طول سال گذشته، ما شاهد افزایش جریان دریافت منابع ارزهای دیجیال از سوی مدیران و شرکت‌های سرمایه‌گذاری هستیم، اما در مورد افرادی که به این خدمات دسترسی ندارند چه برنامه‌ای مناسب است؟ دستگاه‌های خودپرداز که در سیرکل کی واقع شده‌اند یک گذرگاه آسان برای افراد خرد و فقیرتر، نه فقط مدیران ثروتمند، فراهم می‌کند.

این شرکت ادعا می‌کند که بیش از ۳۵,۰۰۰ دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر ایالات متحده و کانادا در حال کار است و به مشتریان امکان خرید بیش از ۳۰ نوع ارز دیجیتال از جمله: بیت کوین (BTCلایت کوین  (LTC) و اتریوم  (ETH) را می‌دهد، اپراتور سیرکل کی مستقر در کانادا، گزارش داد که این شرکت تقریباً ۷,۱۵۰ فروشگاه در ایالات متحده و ۲,۱۱۱ فروشگاه در کانادا کار می‌کند.

در طی سال گذشته خدمات به برخی از دستگاه‌ها در مناطق در معرض خطر در طی همه‌گیر شدن بیماری در حال تعلیق است. این شرکت از آن زمان اعلام کرده است، علی‌رغم افزایش اخیر موارد کویید- ۱۹ (۱۹Covid-) مرگ در ایالات متحده، خدمات خود را به همه‌ی دستگاه‌های خودپرداز خود بازگردانده است.

تعداد خودپردازهای ارزهای دیجیتال در سراسر جهان به مشتریان این امکان را می‌دهد ارزهای رایج در جهان را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند، در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. تا کنون تقریباً ۲۴,۰۰۰ دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال در ۷۵ کشور از قزاقستان تا استرالیا وجود دارد. اکثریت این خودپردازها، بیش از ۲۰,۰۰۰، در ایالات متحده هستند.

 

لینک کوتاه: b2n.ir/s37544 

برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط