بی‌سر‌و‌صدا تا رتبه ۱۰ بازار؛ رشد ۲۷۵ درصدی بیت تورنت در هفت روز گذشته

در طول هفته گذشته تعدادی از آلت کوین‌های کمتر شناخته شده‌ سعی کردند تا خود را به فهرست ۱۰ ارز برتر بازار نزدیک کنند. ابتدا تتا (THETA)، سپس فایل کوین (Filecoin) و حالا نوبت به بیت تورنت (BitTorrent) رسیده است. ارزی که در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ درصد رشد کرده و به رتبه ۱۰ برترین ارزهای دیجیتال بازار رسیده است.

mammad

منبع : Coingape

بی‌سر‌و‌صدا تا رتبه ۱۰ بازار؛ رشد ۲۷۵ درصدی بیت تورنت در هفت روز گذشته

title

به گزارش کوین گیپ، در لحظه نگارش این گزارش هر واحد بیت تورنت (BTT) با قیمت ۰.۰۱۳ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار این ارز دیجیتال حدود ۱۳ میلیارد دلار است. بیت تورنت با رشد ۲۷۵ درصدی که در هفته گذشته داشت توانست خود را تا رتبه ۱۰ برترین ارزهای دیجیتال بازار بالا بکشد. در چند روز اخیر حجم معاملات روزانه بیت تورنت به ۱۲ میلیارد دلار رسیده است.


نمودار قیمت بیت تورنت (نمای ۱ روزه بازار BTT/USD)

بیت تورنت یک سرویس اشتراک فایل است که از فناوری انتقال داده همتا‌به‌همتا (Peer2Peer) در شبکه خود استفاده می‌کند. به عقیده کارشناسان قدرت فنی بالای این شبکه در ارائه خدمات اشتراک فایل، دلیل اصلی افزایش قیمت BTT در روزهای اخیر است.

هفته گذشته صرافی پولونیکس (Poloniex) اعلام کرد که BTT را به فهرست ارزهای قابل معامله در بازار خود اضافه کرده است.

آن‌طور که پیداست صرافی پولونیکس توسط تعدادی از سرمایه‌گذاران خریداری شده است. یکی از خریداران پولونیکس جاستین سان (Justin Sun)، بنیان‌گذار ترون (Tron) و رئیس هیئت‌مدیره بیت تورنت است. این اتفاق می‌تواند تقاضای خرید و قیمت BTT را تا حدودی افزایش دهد.

 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط