تام لی: شرایط نامطلوب اقتصاد کلان در سال ۲۰۲۳ ادامه نخواهد یافت

تام لی، شریک مدیریتی شرکت فاندسترت گلوبال ادوایزرز (Fundstrat Global Advisors)، در توییت اخیر خود عنوان کرده است که شرایط وحشتناک اقتصاد کلان سال ۲۰۲۲ در سال بعد ماندگار نخواهد بود. به عقیده او سرعت کاهش تورم فراتر از انتظار بازارها و فدرال رزرو است. لی همچنین گفته است که بازار سهام معمولا بعد از چندین سال افت دوباره رشد خواهد کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تام لی,فدرال رزرو,توییتر,اقتصاد کلان

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «dailyhodl»، تام لی، شریک مدیریتی شرکت فاندسترت گلوبال ادوایزرز (Fundstrat Global Advisors معتقد است که شرایط وحشتناک اقتصاد کلان سال ۲۰۲۲ «بعید است» در سال آینده ادامه پیدا کند. لی در توییت جدید خود می گوید که معتقد است تورم سریعتر از آنچه بازارها و فدرال رزرو انتظار دارند، در حال کاهش است.

لی همچنین خاطرنشان می کند که فدرال رزرو دوست دارد بازار کار قوی را ببیند. وی بیان کرد:

«به یاد بیاورید، بسیاری از محرک‌های تورم به معنای واقعی کلمه برای سال ۲۰۲۲ پس از افزایش در اواسط سال، سقوط کرده و ثابت شده‌اند. برای دیدن پیشرفت، نیازی نیست از دور نگاه کنید.»

وی ادامه داد:

«در حالی که دستمزدها مهم است، فدرال رزرو نمی خواهد اقتصاد را درهم بکوبد و لزوماً نمی خواهد مشاغل را از بین ببرد.»

لی همچنین می‌گوید که بازار سهام پس از سال‌ها نزول، تمایل به بازگشت دارند.

وی در ادامه افزود:

«تا زمانی که بحران تورم ادامه پیدا نکند، بحران مالی بهبود خواهد یافت. این به این معنی است که ارزش بازار سهام افزایش می‌یابد و سهام به ندرت افت سالانه متوالی را نشان می‌دهد در واقع، سه مورد از پنج مورد برترین سودهای سالانه تا کنون، پس از ثبت یک سال «منفی» به دست آمده است...»

لی خاطرنشان کرد:

«و این موضوه هنوز هم من را متحیر می کند که چرا ایالات متحده بدترین عملکرد بازار سهام جهانی در سال ۲۰۲۲ را خارج از کشورهای منطقه چین دارد. چرا اروپا در شرایطی که درگیر بحران انرژی/تورم است، بهتر عمل می کند؟»

لی به آماری اشاره می کند که مت سرمینارو، یکی از همکاران تحقیقاتی او در پلتفرم «Fundstrat» به اشتراک گذاشته است. سرمینارو خاطرنشان می کند که تنها سه سال در ۵۰ سال گذشته (سال های ۱۹۷۴، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸) وجود داشته است که شاخص «S&P 500» به اندازه سال ۲۰۲۲، روزهایی با ضرر منفی یک درصد داشته است. طبق گفته سرمینارو، سال‌های بعد از ۱۹۷۴، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ همگی شاهد حداقل ۲۳ درصد افزایش قیمت بوده‌اند.

لینک کوتاه: b2n.ir/a59177 

رقیب جدید توییتر احتمالاً تابستان امسال توسط اینستاگرام عرضه می‌شود
ایلان ماسک با پست اخیر خود باعث افزایش ۵۰۰ درصدی NFTهای Milady شد
نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری آمریکا: منع کردن پیشرفت ارزهای دیجیتال، یک اشتباه است
بانک مرکزی ایالات‌متحده نرخ بهره را ۲۵ واحد پایه افزایش داد
ایلان ماسک: امکان درآمدزایی برای تولیدکنندگان محتوا در توییتر فعال شد

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

ایلان ماسک,Milady,توییتر,NFT,پامپ

ایلان ماسک با پست اخیر خود باعث افزایش ۵۰۰ درصدی NFTهای Milady شد

ایلان ماسک، مالک میلیاردر توییتر، روز چهارشنبه پس از انتشار یک میم «MiLady»، قیمت NFTهای Milady را افزایش داد. مدت کوتاهی پس از پست ماسک، فروش «NFT Milady» و قیمت کف پروژه افزایش یافت. طبق گزارش «NFT Price Floor» ، فروش «MiLady» در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰۰ درصد افزایش یافت و قیمت کف نیز نزدیک به ۵۰ درصد افزایش یافت.

خبر - ۲ هفته پیش
آمریکا,ارزهای دیجیتال,رابرت اف کندی جونیور,توییتر

نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری آمریکا: منع کردن پیشرفت ارزهای دیجیتال، یک اشتباه است

رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری آمریکا، در توییتر صحبت کرده و افکار خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال بیان کرده است. کندی برادرزاده رئیس جمهور سابق جان اف کندی و پسر رابرت اف کندی است.

خبر - ۳ هفته پیش
بانک مرکزی ایالات‌متحده,نرخ بهره,فدرال رزرو,بیت کوین

بانک مرکزی ایالات‌متحده نرخ بهره را ۲۵ واحد پایه افزایش داد

بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا (فدرال رزرو) با انتشار بیانیه‌ای نرخ بهره را ۲۵ واحد پایه افزایش داد و به محدوده ۵% تا ۵.۲۵٪ درصد رساند. تصمیم افزایش نرخ بهره تا حد زیادی مورد انتظار بود و معامله گران قیمت‌ها را زودتر از موعد افزایش دادند.

خبر - ۳ هفته پیش
ایلان ماسک,درآمدزایی,توییتر,کسب درآمد

ایلان ماسک: امکان درآمدزایی برای تولیدکنندگان محتوا در توییتر فعال شد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و مالک اصلی توییتر، در ادامه تلاش‌های خود برای بهبود وضعیت اقتصادی این شرکت و ترویج شهروند-خبرنگاری اعلام کرد که تولید‌کنندگان محتوی در توییتر اکنون می‌توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند.

خبر - ۴ هفته پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییتر

ایلان ماسک: به کسی که ثابت کند خانواده‌ام یک معدن زمرد دارد، یک میلیون دوج کوین می‌دهم

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر اعلام کرده است به کسی که بتواند ثابت کند خانواده او یک معدن مرموز زمرد دارد، ۱ میلیون دوج کوین خواهد داد. به نظر می‌رسد که شایعات مربوط به مالکیت یک معدن زمرد در آفریقا توسط خانواده ماسک، از سال ۲۰۱۴ در رسانه‌ها پخش شده است.

خبر - ۱ ماه پیش
قیمت دوج‌کوین,دوج کوین,توییتر,ایلان ماسک

کاهش قیمت دوج‌کوین در پی برداشته شدن لوگوی این ارز از توییتر

روز گذشته لوگوی دوج کوین پس از ۴ روز از پلتفرم توییتر برداشته شد و آیکون پرنده آبی توییتر مجددا به جای خود بازگشت. این اتفاق موجب ریزش ۲۲ درصدی قیمت دوج کوین شد. داده‌ها گویای این مطلب است که نهنگ‌های دوج کوین حدود ۱.۵ میلیارد واحد دوج کوین را در قیمت‌های بالا به فروش رسانده‌اند.

خبر - ۱ ماه پیش
قیمت دوج کوین,دوج کوین,ایلان ماسک,میم کوین,توییتر

رشد ۳۰ درصد قیمت دوج در پی تغییر لوگو توییتر به نماد دوج‌‌کوین

از دیشب برای ساعاتی لوگوی پلتفرم توییتر به لوگوی دوج کوین تغییر پیدا کرد. ایلان ماسک مدیرعامل توییتر از بزرگترین حامیان دوج کوین محسوب می‌شود. در پی وقوع این اتفاق قیمت دوج حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد و جایگاه هفتم کاردانو را تصاحب کرد.

خبر - ۱ ماه پیش
فدرال رزرو,نرخ بهره,BofA,بانک آو آمریکا,PCE

بانک آو آمریکا: فدرال رزرو احتمالا نرخ بهره را تا ۶ درصد افزایش دهد

دپارتمان تحقیقاتی بانک آو آمریکا (BofA) پیش‌بینی می‌کند فدرال رزرو به دلیل تقاضای بالای مصرف‌کننده در این کشور و بازار کار فشرده، نرخ بهره را تا ۶ درصد افزایش خواهد داد و احتمالا مجبور خواهد بود برای مدت طولانی‌تری با تورم دست و پنجه نرم کند.

خبر - ۲ ماه پیش
قیمت بیت کوین,بیت کوین,قیمت اتریوم,اتریوم,تورم,آمریکا,نرخ بهره,فدرال رزرو,PCE

کاهش قیمت ارزهای دیجیتال به دنبال انتشار داده‌های تورمی آمریکا

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳درصد کاهش یافته و به محدوده ۲۳,۱۰۰ دلار بازگشته است. قیمت اتریوم نیز در روز گذشته حدود ۳درصد کاهش یافته و تا محدوده ۱,۶۰۰ دلار پایین آمده است. انتشار داده‌های مربوط به تورم آمریکا در روز جمعه باعث شده است که قیمت ارزهای دیجیتال به دنبال بازار سهام کاهش یابد. این داده‌ها نشان می‌دهند که «شاخص هزینه مصرف شخصی» نسبت به سال گذشته ۵.۴درصد افزایش یافته است و احتمال ادامه روند افزایش نرخ بهره بانکی توسط فدرال رزرو وجود دارد.

خبر - ۳ ماه پیش