تاکنون 360 هزار دز واکسن برکت تحویل وزارت بهداشت شده است

Hamid2

نویسنده : حمید احمدزادگان

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تاکنون 360 هزار دز واکسن برکت تحویل وزارت بهداشت شده است

title

حجت‌الله نیک ملکی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در صفحه توییتر خود به برخی شائبه‌ها و اظهار نظرها درباره تولید و توزیع واکسن کرونای برکت پاسخ داد.

وی نوشت: تاکنون دو میلیون و ۵۰ هزار دز واکسن کرونای برکت تولید شده است. از این هفته افزایش ظرفیت تولید محقق شد و هم اکنون یک میلیون و دویست هزار دز در هفته تولید واکسن داریم.

بر سر وعده خود هستیم با افزایش ظرفیت‌های بعدی تا پایان شهریور بیش از ۵۰ میلیون دز واکسن تولید خواهیم کرد.مسوول تزریق واکسن وزارت بهداشت است هر واکسن پس از تولید و پر کردن ویال‌ها دو هفته فرایند کنترل کیفیت دارد که ۴۰۰ هزار دز از این مرحله عبور کرده‌اند.

هر دز واکسن دو هفته فرایند کنترل کیفیت دارد، ۳۶۰ هزار دوز واکسن تحویل  وزارت بهداشت شده است.۴۰ هزار دز نیز از پنجشنبه گذشته آماده تحویل است.هر دز واکسن دو هفته پس از تولید آماده تحویل به وزارت بهداشت است.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط