تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

اتر پس از پشت سر گذاشتن یک دوره اصلاح ۱ ماهه توانست رکورد قیمتی خود را با رسیدن به ۲,۱۵۰ دلار بشکند. اکنون ارز شماره ۲ بازار در شرایطی قرار گرفته است که می‌تواند رکورد تاریخی خود را تا سطوح بسیار بالاتری افزایش دهد.

mammad

منبع : CRYPYO BRIEFING

تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

title

ارزش بازار اتر در روزهای اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. از ۲۹ مارس (۹ فروردین) تا ۲ آپریل (۱۳ فروردین) تمامی کندل‌های روزانه صعودی بوده است. روز گذشته قیمت با اصلاحی جزئی روبه‌رو شد و در پایین‌ترین سطح به ۱,۹۹۶ دلار رسید. امروز اما هر واحد اتر حدود ۲,۰۳۰ دلار معامله می‌شود.

این افزایش ناگهانی زمانی رخ داد که در ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) کندل قیمت در نمای ۱ روزه از مثلث متقارن خود خارج شد. بسیاری از سرمایه‌گذاران از نوسانات اخیر سود قابل توجهی کسب کرده‌اند، با این حال تحلیل‌ها نشان می‌دهد که روند صعودی اتر تازه شروع شده است.

با اندازه‌گیری ارتفاع محور «y» مثلث متقارن و اضافه کردن آن به نقطه شکست مثلث در ۱,۸۶۰ دلار، می‌توان انتظار داشت که قیمت ۲۴ درصد دیگر هم افزایش یابد. این روند می‌تواند اتر را در بالاترین سطح به قیمت ۲,۵۶۰ دلار برساند.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت اتر (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

رشد فعالیت‌های شبکه اتریوم مهر تاییدی برای افزایش قیمت اتر است. اکنون به نظر می‌رسد که اتر وارد مرحله کشف قیمت شده است. هم‌زمان با رشد قیمت اتر، فعالیت آدرس‌های اتریوم به بالاترین سطح ۳۵ ماه اخیر رسیده است. تعداد آدرس‌های اتریوم ایجاد شده از ۳۰ مارس (۱۰ فروردین) پیوسته در حال افزایش است. در حال حاضر به‌طور میانگین روزانه ۱۹۴,۰۰۰ آدرس جدید در شبکه اتریوم ایجاد می‌شود که ۲۲ درصد افزایش را از تاریخ ۳۰ مارس (۱۰ فروردین) نشان می‌دهد.


نمودار آدرس‌های جدید ایجاد شده در شبکه اتریوم

رشد شبکه همواره به‌عنوان یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت در نظر گرفته می‌شود. بنابراین تا زمانی که این معیار درون‌زنجیره‌ای در حال رشد باشد، می‌توان به پیشرفت قیمت تا هدف مثلث متقارن در ۲,۵۶۰ دلار امیدوار بود.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز گذشته از ۲,۰۶۰ دلار عبور کرد و به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید.

خبر - 14 فروردین 1400
قاتل اتریوم

قاتل اتریوم؛ کدام رقیب اتریوم را خواهد کشت؟

منتقدان می گویند کارمزدهای بلندپروازانه اتریوم منجر به قربانی شدن این پروژه به دست بلاکچین های (blockchains) رقیب خواهد شد ولی داده های آن-چین چیز دیگری را پیشنهاد می کنند. اتر(ETH) همچنان دومین ارز دیجیتال بزرگ می باشد و برطبق آرایه ای از متریک های کاربرد شبکه، بر این صنعت هوشمندانه تسلط دارد. اگر چه در اوج فعالیت که با افزایش کارمزد به بیش از 10 دلار شبکه را تحت تأثیر زیادی قرار داده است، از دید پایگاه بزرگ کاربران و توسعه دهندگان کافی است تا موقعیت آن را به عنوان دومین ارز دیجیتال حفظ کند.

مقاله - 18 اسفند 1399
درآمد ماینرهای اتریوم از ۱ میلیارد دلار عبور کرد

درآمد ماینرهای اتریوم از ۱ میلیارد دلار عبور کرد

درآمد ماینرهای اتریوم در ماه فوریه (بهمن و اسفند) به ۱.۳۷ میلیارد دلار رسید، این یک رکورد جدید برای ماینرهای این شبکه است. آنطور که پیداست، افزایش میزان کارمزد در شبکه اتریوم دلیل اصلی افزایش درآمد ماینرها در ماه فوریه (بهمن و اسفند) است. بسیاری از معامله‌گرانی که برای انتقال دارایی‌های دیجیتال خود از این شبکه استفاده می‌کنند، از افزایش شدیده هزینه‌های انتقال ناراضی هستند.

خبر - 12 اسفند 1399