تحلیل‌گران معتقدند که قیمت آوی می‌تواند در سال ۲۰۲۲ رکوردزنی کند!

پروتکل آوی (Aave) به دنبال گسترش شبکه خود در سال ۲۰۲۲ است. به کارگیری موثر این پروتکل دیفای (DeFi) در شبکه پالی‌گان و اولانچ منجر به افزایش وسعت آن می‌شود. بدین ترتیب، این منجر به تقویت پایگاه کاربری آوی و افزایش فعالیت زنجیره‌ای در این پروتکل شده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل‌,قیمت آوی,آوی,Aave,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «fxstreet.com»، تحلیل‌گران معتقدند که قیمت آوی می‌تواند در سال ۲۰۲۲ رکوردزنی کند. شایان ذکر است که تیم اصلی آوی، یک پل حاکمیت زنجیره‌ای را راه اندازی کرد. این بدان معناست که این پروتکل توانایی حاکمیت چندین شبکه از طریق شبکه اصلی را دارد. درحال حاضر ،جامعه آوی بر روی حذف هزینه گس در زمینه رای گیری اعضا و فراگیر کردن شبکه حاکمیتی آن برای کاربران ، کار می‌کند.

عملیات تیم آوی بر روی پروژه V3 آغاز شده است. این پروتکل منبع باز به دنبال اهدافی از قبیل کارایی سرمایه، کاهش ریسک و اتصال زنجیره‌ها است. پروتکل V3  شش بار بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفته است و در شبکه آزمایشی «Arbitrum» اجرا می‌شود.

کالین وو، روزنامه نگار چینی، در ساعات اولیه روز اعلام کرد که شبکه آوی بر روی کیف پول نسخه موبایل خود در سال ۲۰۲۲ کار می‌کند.

گفتنی است که آوی همچنین فعالیت خود را در زمینه پروتکل‌های «NFT Collateral» نیز شروع کرد.

حساب توییتری «@Crypto_McKenna»، تحلیل‌گر و معامله‌گر ارزهای دیجیتال، روند قیمتی ارزدیجیتال آوی را ارزیابی کرده و پیش‌بینی کرده است که این توکن می‌تواند سریع‌تر از انتظارات معامله‌گران به سطوح بالاتر برسد. ارزش چنین ارزدیجیتالی می‌تواند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ تغییر کند و سرمایه گذاران حاضر به خریداری آن با قیمت‌های بالاتری خواهند بود.

لینک کوتاه: b2n.ir/h82450 

 

حساب توییتر بنیان‌گذار آوی، به‌دلیل شوخی توییتری او تعلیق شد
آوی
آوی؛ رغیب بانک‌ها در ارائه خدمات وام‌دهی
افزایش شدید قیمت آوی؛ رشد ۱۰۰ درصدی شانزدهمین ارز بازار

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران