تحلیل‌گر کریپتوکوانت: قیمت بیت کوین می‌تواند به‌زودی رکوردشکنی کند

تحلیل‌گر پلتفرم تحلیل بازار کریپتوکوانت براساس چند معیار متنوع معتقد است بیت کوین می‌تواند به‌زودی به بالاترین قیمت تاریخ خود برسد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,ATH

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، دیو‌ایکس‌من (DivXMaN)، تحلیل‌گر کریپتوکوانت معتقد است که در حال حاضر ارزش بیت کوین بسیار کم است. علاوه بر این، چندین معیار کلیدی نشان دهنده افزایش احتمالی قله‌های جدید در آینده است.

نسبت «NVT» در پایین ترین سطح تاریخی باقی می‌ماند. موجودی‌های مبادله بیت کوین در سال ۲۰۲۰ و اوایل ۲۰۲۱ کاهش یافته است، پس از آن، به گفته این تحلیل‌گر، افزایش عمده قیمت بیت کوین مشاهده خواهد شد. علاوه بر این‌، او می‌نویسد که بزرگترین ارز دیجیتال از هر میانگین متحرک پیشی گرفته است و در حال حاضر در حال تجمیع بالاتر از آن‌ها است.به گفته وی تعداد واحدهای فعال و دارای بیت کوین به سطوح اولیه ۲۰۲۱  باز می‌گردد. نمودار ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل گلس‌نود نشان می‌دهد که تعداد واحدهای فعال بیت کوین پس از افت اخیر بهبود یافته است و اکنون در بالاترین سطح است که آخرین بار در ماه ژانویه (دی) دیده شده است.

در آخر هفته، نهنگ‌های ارزهای دیجیتال (واحدهای منحصر به فردی که حداقل ۱,۰۰۰ بیت کوین دارند)، بیت کوینی را که در طول دامپ اخیر از دست داده‌اند بازیابی کرده‌اند و عرضه غیر نقدینگی بیت کوین به سطح جدیدی رسیده است.

لینک کوتاه:

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
شاخص ترس و طمع نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین کمتر از ارزش آن است!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط