تحلیل اختصاصی قیمت اتریوم؛ پنجشنبه ۱۹ فروردین

تحلیل تکنیکال اتریوم، بررسی آخرین حمایت‌ها و مقاومت‌های قیمت.

mammad

منبع : Coingape

تحلیل اختصاصی قیمت اتریوم؛ پنجشنبه ۱۹ فروردین

title

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می‌شود، قیمت اتریوم از ابتدای مارس (۱۱ اسفند) در حال افزایش است. ارز شماره ۲ بازار که در اواخر فوریه (اوایل اسفند) به سطح ۱,۲۹۲ دلار سقوط کرده بود، موفق شد در اولین هفته آوریل (فروردین) سطح ۲,۰۰۰ دلار را پس بگیرد.

قبل از اصلاح روز چهارشنبه، اتر رکورد قیمتی خود را به ۲,۱۵۰ دلار افزایش داد. تلاش خریداران برای حفظ حمایت ۲,۰۰۰ دلاری، با افزایش فشار فروش خنثی شد. اتفاقی مشابه این در بازار بیت کوین سبب شد تا قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال تا ۵۵,۶۰۴ دلار سقوط کند.

در لحظه نگارش این تحلیل، هر واحد اتر با قیمت ۱,۹۸۷ دلار معامله می‌شود. این در حالیست که حمایت قیمت از خط میانی کانال صعودی (خط‌چین قرمز) در نمای ۱ روزه، به وضوح دیده می‌شود. در صورتی که این حمایت دست‌نخورده باقی بماند، شرایط برای حرکت قیمت به سطوح بالاتر از ۲,۰۰۰ دلار فراهم می‌شود.

میانگین متحرک ساده(SMA) ۵۰ روزه، فاصله خود با SMA۱۰۰ و ۲۰۰ روزه را حفظ کرده است تا نشان دهد روند کلی بازار همچنان به نفع خریداران است.


نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

از جنبه منفی، میانگین متحرک واگرایی و هم‌گرایی (MACD)، نشانه‌های نزولی دارد. این نشان می‌دهد که روند صعودی پیش‌بینی شده در معرض خطر است و امکان دارد اتر روند نزولی جدیدی را از سر بگیرد، به‌خصوص اگر خط MACD (خط آبی) از زیر خط سیگنال (خط نارنجی) عبور کند. در صورت نزولی شدن بازار، حمایت‌های اصلی در سطوح ۱,۸۰۰ و ۱,۶۰۰ دلار است.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز گذشته از ۲,۰۶۰ دلار عبور کرد و به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید.

خبر - 14 فروردین 1400
قاتل اتریوم

قاتل اتریوم؛ کدام رقیب اتریوم را خواهد کشت؟

منتقدان می گویند کارمزدهای بلندپروازانه اتریوم منجر به قربانی شدن این پروژه به دست بلاکچین های (blockchains) رقیب خواهد شد ولی داده های آن-چین چیز دیگری را پیشنهاد می کنند. اتر(ETH) همچنان دومین ارز دیجیتال بزرگ می باشد و برطبق آرایه ای از متریک های کاربرد شبکه، بر این صنعت هوشمندانه تسلط دارد. اگر چه در اوج فعالیت که با افزایش کارمزد به بیش از 10 دلار شبکه را تحت تأثیر زیادی قرار داده است، از دید پایگاه بزرگ کاربران و توسعه دهندگان کافی است تا موقعیت آن را به عنوان دومین ارز دیجیتال حفظ کند.

مقاله - 18 اسفند 1399
درآمد ماینرهای اتریوم از ۱ میلیارد دلار عبور کرد

درآمد ماینرهای اتریوم از ۱ میلیارد دلار عبور کرد

درآمد ماینرهای اتریوم در ماه فوریه (بهمن و اسفند) به ۱.۳۷ میلیارد دلار رسید، این یک رکورد جدید برای ماینرهای این شبکه است. آنطور که پیداست، افزایش میزان کارمزد در شبکه اتریوم دلیل اصلی افزایش درآمد ماینرها در ماه فوریه (بهمن و اسفند) است. بسیاری از معامله‌گرانی که برای انتقال دارایی‌های دیجیتال خود از این شبکه استفاده می‌کنند، از افزایش شدیده هزینه‌های انتقال ناراضی هستند.

خبر - 12 اسفند 1399