تحلیل اختصاصی قیمت ویوز؛ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت

ارز دیجیتال ویوز رشدی ۵۰۰۰ درصدی را طی ۱۲ ماه گذشته تجربه کرده است. با رشد موشک وار اکثر آلت کوین‌ها، به نظر می رسد فصل آلت کوین‌ها فعلا ادامه دارد.

sutun

منبع : CoinGape

تحلیل اختصاصی قیمت ویوز؛ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت

title

طی یک ماه و نیم گذشته، ویوز الگوی کنج صعودی (broadening wedge) را شکل داده است و همواره به دو خط روند این الگو به خوبی واکنش نشان داده است. ویوز هفته پیش به بالاترین قیمت تاریخ خود، یعنی ۴۲ دلار رسید. سطح مقاومت در بالای الگوی کنج صعودی قرار دارد. اگر ویوز بخواهد دوباره به اوج خود، یعنی ۴۲ دلار  برسد باید سطح مقاومت ۳۶.۳۲ دلار را شکسته و بالاتر از آن به تسبیت برسد.نمودار تحلیل تکنیکال ویوز (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

پس از رشد چشم گیر ویوز طی یک هفته اخیر، مشخض است که اکنون قیمت نیاز به استراحت دارد. حدود یک هفته است که قیمت مقداری بالاتر از سطح حمایت ۳۰.۷۰ دلار است. این سطح همگام با میانگین متحرک (MA) ۱۰ کندلی نیز است. در صورتی که قیمت به زیر این سطح ریزش کند، انتظار اصلاح تا سطح ۲۳.۷۰ دلار را داشته باشید.

اگر به شاخض مقاومت نسبی (RSI) توجه کنید، می‌توان به این نتیجه رسید که ویوز نیاز به اصلاح دارد. شاخص RSI اخیراً سطح افراط در خرید را ترک کرده و به نظر می‌رسد در حال رسیدن به سطح ۶۰ است. شاخس مقاوت نسبی استوک استیک(Stochastic RSI) نیز در حال پایین آمدن از سطح افراط در خرید است. به نظر می‌رسد اصلاح قیمت ویوز بسیار نزدیک باشد.

قیمت فعلی: ۳۱.۴۵ دلار

روند کلی بازار: صعودی

حمایت: ۳۰.۷۰ دلار

مقاومت: ۳۶.۳۲ دلار

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد)
تحلیل تکنیکال
برخی از معامله‌گران بیت کوین روی قیمت ۲۰۰ هزار دلار تا پایان سال شرط بسته‌اند
تحلیل قیمت بیت کوین؛ فشار خریداران برای رسیدن به ۴۰,۰۰۰ دلار
یک تحلیل‌گر معتقد است بازپس‌گیری سطح ۳۷,۵۰۰ دلار برای بیت کوین حیاتی است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

انتخابی جام جهانی: ایران یک-عراق صفر؛ پایان کابوس دور رفت با صدرنشینی مقتدرانه/آغاز آقایی دوباره ایران در آسیا

title

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت ۲۱ به وقت تهران در ورزشگاه المرحق بحرین برگزار شد که این مسابقه با تک گل سردار آزمون به سود ملی‌پوشان فوتبال کشورمان به پایان رسید تا تیم ملی فوتبال کشورمان با ۱۸ امتیاز و صدرنشینی دور برگشت مرحله پیش مقدماتی را پشت سر بگذارد. عراق با این نتیجه به عنوان تیم برتر دوم با ۱۱ امتیاز در جدول تیم های دوم به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی صعود کرد.

با این پیروزی تیم ملی به چهارمین برد پیاپی خود در مرحله برگشت دست پیدا کرد تا دور رفت کابوس وار با مارک ویلموتس را به فراموشی سپرده و راهی مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی شود. با این نتیجه فوتبال ایران همانند سالهای اخیر استارت آقایی دوباره در فوتبال آسیا را زد تا به روزهای خوبی که طی یک دهه اخیر رقم زده بازگردد.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط