تحلیل اختصاصی قیمت ویوز؛ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت

ارز دیجیتال ویوز رشدی ۵۰۰۰ درصدی را طی ۱۲ ماه گذشته تجربه کرده است. با رشد موشک وار اکثر آلت کوین‌ها، به نظر می رسد فصل آلت کوین‌ها فعلا ادامه دارد.

sutun

منبع : CoinGape

تحلیل اختصاصی قیمت ویوز؛ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت

title

طی یک ماه و نیم گذشته، ویوز الگوی کنج صعودی (broadening wedge) را شکل داده است و همواره به دو خط روند این الگو به خوبی واکنش نشان داده است. ویوز هفته پیش به بالاترین قیمت تاریخ خود، یعنی ۴۲ دلار رسید. سطح مقاومت در بالای الگوی کنج صعودی قرار دارد. اگر ویوز بخواهد دوباره به اوج خود، یعنی ۴۲ دلار  برسد باید سطح مقاومت ۳۶.۳۲ دلار را شکسته و بالاتر از آن به تسبیت برسد.نمودار تحلیل تکنیکال ویوز (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

پس از رشد چشم گیر ویوز طی یک هفته اخیر، مشخض است که اکنون قیمت نیاز به استراحت دارد. حدود یک هفته است که قیمت مقداری بالاتر از سطح حمایت ۳۰.۷۰ دلار است. این سطح همگام با میانگین متحرک (MA) ۱۰ کندلی نیز است. در صورتی که قیمت به زیر این سطح ریزش کند، انتظار اصلاح تا سطح ۲۳.۷۰ دلار را داشته باشید.

اگر به شاخض مقاومت نسبی (RSI) توجه کنید، می‌توان به این نتیجه رسید که ویوز نیاز به اصلاح دارد. شاخص RSI اخیراً سطح افراط در خرید را ترک کرده و به نظر می‌رسد در حال رسیدن به سطح ۶۰ است. شاخس مقاوت نسبی استوک استیک(Stochastic RSI) نیز در حال پایین آمدن از سطح افراط در خرید است. به نظر می‌رسد اصلاح قیمت ویوز بسیار نزدیک باشد.

قیمت فعلی: ۳۱.۴۵ دلار

روند کلی بازار: صعودی

حمایت: ۳۰.۷۰ دلار

مقاومت: ۳۶.۳۲ دلار

برچسب ها :

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد)
تحلیل تکنیکال
برخی از معامله‌گران بیت کوین روی قیمت ۲۰۰ هزار دلار تا پایان سال شرط بسته‌اند
تحلیل قیمت بیت کوین؛ فشار خریداران برای رسیدن به ۴۰,۰۰۰ دلار

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط