تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۶ خرداد

اتریوم زیر محدوده مقاومتی ۲,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) باقی ماند. یک واکنش نزولی شدید، قیمت اتر را به زیر حمایت ۱,۹۲۰ دلاری کشاند. فعالیت مداوم فروشنده‌ها باعث شد قیمت سطوح ۱,۸۲۰ و ۱,۸۰۰ دلار را از دست داده و با بیش از ۱۰ درصد کاهش، زیر ۱,۷۵۰ دلار معامله شود...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

در نهایت، پایین‌ترین سطح روزانه قیمت اتریوم نزدیک به ۱,۷۲۷ دلار تشکیل شده و اکنون در حال تحکیم است. در صورت افزایش، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۱,۷۷۰ دلار مانع حرکت خریداران می‌شود. این مقاومت در نزدیکی سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت نزولی ۱,۹۱۱ دلار به ۱,۷۲۷ دلار واقع است. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

مقاومت مهم بعدی نزدیک به سطح ۱,۸۲۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت نزولی ۱,۹۱۱ دلار به ۱,۷۲۷ دلار دیده می‌شود. ولی مهم‌ترین مقاومت در این روند صعودی، در نزدیکی سطح ۱,۹۲۰ دلار در حال شکل‌گیری است. به علاوه، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۱,۹۱۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار تشکیل می‌شود. بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۱,۹۲۰ دلاری می‌تواند راه را برای افزایشی مداوم باز کند.

در این حالت، قیمت اتر به سمت منطقه مقاومت ۲,۰۰۰ دلاری حرکت خواهد کرد. هرگونه افزایش بیشتر احتمال حرکت به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲,۰۸۵ دلاری را بیشتر می‌کند.

ولی اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۱,۸۲۰ دلاری را بازیابد، به حرکت نزولی خود ادامه داده و به سمت اولین حمایت در نزدیکی منطقه ۱,۷۳۰ دلاری سقوط می‌کندحمایت بعدی نزدیک به سطح ۱,۷۰۰ دلار به کمک خریداران می‌آید. شکسته شدن قیمت زیر حمایت ۱,۷۰۰ دلاری می‌تواند با افت شدید به سمت تراز  ۱,۶۵۰ دلار همراه شود. هرگونه کاهش بیشتر ممکن است حرکت به سمت حمایت ۱,۵۰۰ دلاری را در پی داشته باشد.

 اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم بیشتری پیدا می‌کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون زیر سطح ۴۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۷۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۸۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/e08800 

 

برچسب ها :

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۲ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش