تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۱ مرداد

اتریوم بالاتر از سطح ۲,۴۰۰ دلار یک سطح حمایتی قوی تشکیل داد و روند افزایشی جدیدی را آغاز کرد و از بیت کوین پیشی گرفت. حرکات قیمت اتر (ETH) تقویت شد و مقاومت‌های اصلی ۲,۵۰۰ و ۲,۵۵۰ دلار را شکست و حتی از سطح ۲,۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ فراتر رفت. این اتفاق راه را برای افزایش هرچه بیشتر قیمت باز کرد و در نهایت باعث شد اتر با قیمت ۲,۷۰۰ دلار معامله شود. در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار از منطقه مقاومت ۲,۷۰۰ دلاری در حال اصلاح است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل بیت کوین,تحلیل اتریوم,طرح صیانت,ارزهای دیجیتال

title

در این مسیر، قیمت زیر سطح حمایتی ۲,۶۲۰ و۲,۶۰۰ دلاری شکسته شد. پایینترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۲,۵۰۸ دلار  شکل گرفت و اکنون قیمت در حال تحکیم بوده و سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۲,۷۰۰ دلار  به کف قیمت ۲,۵۰۸ دلار  را لمس میکند.

یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۲,۴۵۰ دلار  هم در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار (ETH/USD) در حال شکل گیری می‌باشد. در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۶۰۰ دلار  پیش روی اتر قرار میگیرد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حاصل از حرکت نزولی ۲,۷۰۰  دلار به ۲,۵۰۸ دلار  نزدیک است.

 


در حال حاضر مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۲,۶۳۰  دلار در حال تشکیل است. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از تراز ۲,۶۳۰ دلار  میتواند آغازکننده یک روند افزایشی دیگر باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند به راحتی تا سطح ۲,۷۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۷۸۰   دلار قرار دارد و بالاتر از این سطح، قیمت ممکن است در کوتاه مدت تراز ۲,۸۸۰  دلار را لمس نماید.

اگر اتریوم نتواند روند صعود خود را تا سطوحی بالاتر از ۲,۶۰۰  دلار ادامه دهد، احتمالاً شاهد تداوم ریزش قیمت خود خواهد بود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۵۱۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی هم نزدیک به سطوح ۲,۵۰۰  دلار و ۲,۴۸۰  دلار به کمک اتر خواهد آمد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۴۵۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار خواهد داشت. شکست نزولی قیمت پایینتر از محدوده حمایتی ۲,۴۵۰ دلاری میتواند قیمت را به سمت حمایت ۲,۳۲۰   دلارهدایت کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم به منطقه صعودی بازمیگردد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار اکنون نزدیک به سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۵۰۰  دلار

مقاومت اصلی: ۲,۶۳۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/p71959 

منبع: newsbtc.com 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۵ روز پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - ۶ روز پیش
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۶ روز پیش