تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۱ مرداد

اتریوم بالاتر از سطح ۲,۴۰۰ دلار یک سطح حمایتی قوی تشکیل داد و روند افزایشی جدیدی را آغاز کرد و از بیت کوین پیشی گرفت. حرکات قیمت اتر (ETH) تقویت شد و مقاومت‌های اصلی ۲,۵۰۰ و ۲,۵۵۰ دلار را شکست و حتی از سطح ۲,۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ فراتر رفت. این اتفاق راه را برای افزایش هرچه بیشتر قیمت باز کرد و در نهایت باعث شد اتر با قیمت ۲,۷۰۰ دلار معامله شود. در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار از منطقه مقاومت ۲,۷۰۰ دلاری در حال اصلاح است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل بیت کوین,تحلیل اتریوم,طرح صیانت,ارزهای دیجیتال

title

در این مسیر، قیمت زیر سطح حمایتی ۲,۶۲۰ و۲,۶۰۰ دلاری شکسته شد. پایینترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۲,۵۰۸ دلار  شکل گرفت و اکنون قیمت در حال تحکیم بوده و سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۲,۷۰۰ دلار  به کف قیمت ۲,۵۰۸ دلار  را لمس میکند.

یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۲,۴۵۰ دلار  هم در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار (ETH/USD) در حال شکل گیری می‌باشد. در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۶۰۰ دلار  پیش روی اتر قرار میگیرد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حاصل از حرکت نزولی ۲,۷۰۰  دلار به ۲,۵۰۸ دلار  نزدیک است.

 


در حال حاضر مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۲,۶۳۰  دلار در حال تشکیل است. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از تراز ۲,۶۳۰ دلار  میتواند آغازکننده یک روند افزایشی دیگر باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند به راحتی تا سطح ۲,۷۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۷۸۰   دلار قرار دارد و بالاتر از این سطح، قیمت ممکن است در کوتاه مدت تراز ۲,۸۸۰  دلار را لمس نماید.

اگر اتریوم نتواند روند صعود خود را تا سطوحی بالاتر از ۲,۶۰۰  دلار ادامه دهد، احتمالاً شاهد تداوم ریزش قیمت خود خواهد بود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۵۱۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی هم نزدیک به سطوح ۲,۵۰۰  دلار و ۲,۴۸۰  دلار به کمک اتر خواهد آمد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۴۵۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار خواهد داشت. شکست نزولی قیمت پایینتر از محدوده حمایتی ۲,۴۵۰ دلاری میتواند قیمت را به سمت حمایت ۲,۳۲۰   دلارهدایت کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم به منطقه صعودی بازمیگردد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار اکنون نزدیک به سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۵۰۰  دلار

مقاومت اصلی: ۲,۶۳۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/p71959 

منبع: newsbtc.com 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۶ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز