تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۸ مرداد

اتریوم موفق شد بالاتر از مقاومت ۲,۷۰۰ و ۲,۸۵۰ دلار روند افزایشی قابل توجهی را آغاز کند. قیمت اتر (ETH) حتی سد ۳,۰۰۰ دلاری را نیز شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,اتریوم,بیت کوین,ارزهای دیجیتال

title

قبل از آغاز روند اصلاح نزولی، اتر با بالاترین سطح قیمت چند هفته اخیر یعنی ۳,۱۹۰  دلار معامله شد. پس از آن، قیمت به زیر محدوده حمایتی ۳,۰۰۰  دلار رسید. یک شکست قیمت هم زیر سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی روند افزایشی اخیر کف نوسانی ۲,۷۲۵  دلار به سقف قیمت ۳,۱۹۰  دلار وجود داشت.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار، زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۲,۹۸۰  دلار شکست قیمت دیده شد. اتر اکنون با قیمتی بالای ۲,۹۰۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود.

 

این ارز در نزدیکی سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت افزایشی کف نوسانی ۲,۷۲۵  دلار به سقف قیمت ۳,۱۹۰  دلار با تقاضای خوبی مواجه شد. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۰۰۰  دلار می‌باشد. مقاومت اصلی بعدی هم نزدیک به سطح ۳,۰۵۰  دلار خواهد بود.

شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۰۰۰  و ۳,۰۵۰  دلاری می‌تواند با آغاز روند افزایشی دیگری همراه شود. در این حالت، قیمت میتواند به بالای ۳,۲۰۰  دلار برسد. مانع بعدی پیش روی خریدارها احتمالاً نزدیک سطح ۳,۴۰۰  دلار خواهد بود.

اگر اتریوم نتواند روند صعودی خود را بالاتر از سطح مقاومت ۳,۰۰۰  دلار و ۳,۰۵۰  دلار ادامه دهد، می‌تواند اصلاح نزولی گسترده‌ای را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۹۰۰  دلار می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۸۴۰  دلار است که به سطح اصلاحی ۷۶.۴درصد فیبوناچی حرکت صعودی ۲,۷۲۵  دلار به ۳,۱۹۰  دلار نزدیک است. هرگونه کاهش بیشتر میتواند قیمت اتر را به سمت منطقه حمایتی ۲,۷۴۰  دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار  اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۸۴۰  دلار

مقاومت اصلی: ۳,۰۵۰   دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/k49753 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط