تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱ شهریور

درست مانند آنچه در تراز ۴۵,۰۰۰ دلار برای بیت کوین شاهد بودیم، اتریوم نیز بالاتر از محدوده حمایتی ۳,۰۰۰ دلاری با تقاضای خوبی روبرو شد. قیمت اتر (ETH) بعد از تشکیل یک مبنای حمایتی بالای تراز ۳,۰۵۰ دلار افزایش جدیدی را آغاز کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۲۰۰ دلار و ۳,۲۵۰ دلار شکست واضح قیمت دیده شد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳,۲۴۰ دلار نیز شکست قیمت وجود داشت. این جفت ارز در حال حاضر با قیمتی بالای ۳,۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود و در حال آزمایش سطح افزایشی ۱.۲۳۶ فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۳۱۲ دلار به کف نوسانی ۳,۱۱۳ دلار می‌باشد. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۳۵۵ دلار است.

شکست قاطع قیمت بالاتر از سطح ۳,۳۵۵ دلار می تواند با رشد بیشتری همراه شود. اولین مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳۲۶۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح افزایشی ۱.۶۱۸ فیبوناچی حرکت نزولی ۳,۳۱۲ دلار به ۳,۱۳۱ دلار نزدیک است. هرگونه افزایش بیشتر احتمالاً حرکت به سمت سطح ۳,۵۰۰ دلار را در پی خواهد داشت.

عکس

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۳۵۵ دلار و ۳,۳۶۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۳۰۰ دلار می‌باشد.

حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۲۵۰ دلار و خط روند شکسته شده، در حال شکل گیری است. شکست نزولی قیمت زیر محدوده حمایتی ۳,۲۵۰ دلار می‌تواند قیمت را به میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ برساند. حمایت اصلی بعدی می تواند در تراز ۳,۲۰۰ دلار قرار بگیرد و پایین‌تر از این سطح، فروشنده‌ها می‌توانند در آینده نزدیک لمس مجدد تراز ۳,۱۲۰ دلار را هدف قرار دهند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار بالای سطح ۶۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۲۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۴۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

 لینک کوتاه: b2n.ir/j06503 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر
ارزهای دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید + تحلیل تکنیکال!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.



منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۳ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش