تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۵ مرداد

اتریوم هم مانند بیت کوین، موفق شد بالاتر از منطقه حمایتی اصلی ۳,۰۰۰ دلاری ثابت باقی بماند. قیمت اتر (ETH) منطقه مقاومت ۳,۲۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

روند افزایش قیمت حتی تا بالای سطح ۳,۳۰۰ دلار ادامه یافت و بالاترین سطح آن در تراز ۳,۳۳۱ دلار به ثبت رسید. اتر در حال حاضر در حدود سطح ۳,۳۰۰ دلار در حال اصلاح است. در این روند، سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت افزایشی کف نوسانی ۳,۱۱۷ دلار به بالاترین سطح در ۳,۳۳۱ دلار شکسته شد.

اولین حمایت در روند نزولی، نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلاربه کمک اتر خواهد آمد که در نزدیکی سطح اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی ۳,۱۱۷ دلار به ۳,۳۳۱ دلار قرار دارد. یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۱۶۵ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار (ETH/USD) در حال شکل گیری است.در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۳۳۰ دلار شکل می‌گیرد. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطح این مقاومت ممکن است با آغاز یک روند افزایشی جدید همراه شود. در چنین شرایطی، مقاومت اصلی بعدی می‌تواند نزدیک به سطح ۳,۴۲۰ دلار پیش روی خریدارها قرار بگیرد و در صورت عبور از این سطح، احتمال افزایش قیمت تا مرز مقاومت ۳,۵۰۰ دلاری قوت می‌گیرد.

اگر روند صعود اتریوم نتواند بالاتر از مقاومت ۳,۳۳۰ دلار ادامه یابد، می‌تواند اصلاح نزولی خود را همچنان ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار خواهد بود.

حمایت‌های اصلی هم نزدیک به سطح ۳,۲۰۰ دلار و ۳,۱۵۰ دلار و خط روند شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۱۵۰ دلار می تواند باعث کاهش شدید قیمت شود. در این حالت، حمایت بعدی در حدود تراز ۳,۰۰۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.

لینک کوتاه: b2n.ir/p03209 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

رشد ۳۹۵ درصدی آگهی‌های استخدام مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱
تتر سه آدرس اتریوم را به لیست سیاه خود اضافه کرد
هکرهای کره شمالی در سال گذشته ۲۷۲ میلیون دلار اتریوم به سرقت برده‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۳ دی

پس از بسته شدن قیمت بالای منطقه مقاومت ۴۲,۰۰۰ دلاری، مومنتوم بیت کوین افزایش یافت و حتی از منطقه مقاومت ۴۳,۲۰۰ دلاری گذشت و به میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی نزدیک شد...

تحلیل - ۳ روز پیش
پالیگان,MATIC,نهنگ اتریوم

پالیگان به محبوب‌ترین توکن بین نهنگ‌های بزرگ اتریوم تبدیل شد

وب‌سایت تحلیلی ویل ستیتس گزارش داد بیشترین حجم معاملات ۱۰۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم در روزهای گذشته مربوط به پالیگان بوده است. بر طبق این گزارش، آدرس‌های بزرگ اتریوم در تاریخ ۸ ژانویه (۱۸ دی) بیش از ۷.۲۷ میلیون واحد پالیگان را به ارزش بیش از ۱۵.۱۴ میلیون دلار خریداری کردند. این خریدها سبب شد پالیگان به محبوب‌ترین توکن بین این نهنگ‌ها تبدیل شود و چین‌لینک را به جایگاه دوم بفرستد.

خبر - ۴ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۲ دی

اتریوم که حرکت صعودی مناسبی را بالاتر از منطقه مقاومت ۳,۱۵۰ دلاری آغاز کرده بود توانست منطقه مقاومت ۳,۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر گذاشته و به منطقه مثبت وارد شود...

تحلیل - ۴ روز پیش