تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۵ مرداد

اتریوم هم مانند بیت کوین، موفق شد بالاتر از منطقه حمایتی اصلی ۳,۰۰۰ دلاری ثابت باقی بماند. قیمت اتر (ETH) منطقه مقاومت ۳,۲۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

روند افزایش قیمت حتی تا بالای سطح ۳,۳۰۰ دلار ادامه یافت و بالاترین سطح آن در تراز ۳,۳۳۱ دلار به ثبت رسید. اتر در حال حاضر در حدود سطح ۳,۳۰۰ دلار در حال اصلاح است. در این روند، سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت افزایشی کف نوسانی ۳,۱۱۷ دلار به بالاترین سطح در ۳,۳۳۱ دلار شکسته شد.

اولین حمایت در روند نزولی، نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلاربه کمک اتر خواهد آمد که در نزدیکی سطح اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی ۳,۱۱۷ دلار به ۳,۳۳۱ دلار قرار دارد. یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۱۶۵ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار (ETH/USD) در حال شکل گیری است.در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۳۳۰ دلار شکل می‌گیرد. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطح این مقاومت ممکن است با آغاز یک روند افزایشی جدید همراه شود. در چنین شرایطی، مقاومت اصلی بعدی می‌تواند نزدیک به سطح ۳,۴۲۰ دلار پیش روی خریدارها قرار بگیرد و در صورت عبور از این سطح، احتمال افزایش قیمت تا مرز مقاومت ۳,۵۰۰ دلاری قوت می‌گیرد.

اگر روند صعود اتریوم نتواند بالاتر از مقاومت ۳,۳۳۰ دلار ادامه یابد، می‌تواند اصلاح نزولی خود را همچنان ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار خواهد بود.

حمایت‌های اصلی هم نزدیک به سطح ۳,۲۰۰ دلار و ۳,۱۵۰ دلار و خط روند شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۱۵۰ دلار می تواند باعث کاهش شدید قیمت شود. در این حالت، حمایت بعدی در حدود تراز ۳,۰۰۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.

لینک کوتاه: b2n.ir/p03209 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط