تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور

اتریوم نتوانست سطح مقاومت ۳,۵۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، به همین دلیل، با سقوطی سنگین تا زیر محدوده حمایتی ۳,۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ روبرو شد ...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

قیمت اتر تا زیر حمایت های ۳,۳۲۰ دلار و ۳,۲۵۰ دلار کاهش یافت و سرانجام، به زیر ۳,۲۰۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی اصلی ۳,۱۵۰ دلار مشغول فعالیت بودند. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۳,۱۵۶ دلار شکل گرفته و در حال حاضر قیمت در حال تحکیم است.

اولین مقاومت در روند صعودی نزدیک به سطح ۳,۲۳۰ دلار است. این تراز به سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت نزولی سقف ۳,۴۵۶ دلار به کف قیمت ۳,۱۵۶ دلاری نزدیک است. اولین مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳,۳۲۰ دلار (آخرین حمایت اصلی) در حال شکل‌گیری است.


 

نمودار ۱ ساعته اتریوم/دلار (منبع:تریدینگ ویو)

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳,۳۶۰ دلار در حال تشکیل است. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۳,۴۰۰ دلار می‌تواند آغاز روند افزایشی دیگری را در پی‌داشته باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار خواهد بود.

اگر قیمت اتریوم نتواند تا بالاتر از سطح مقاومت ۳,۲۵۰ و ۳,۲۰۰ دلار اصلاح شود، ممکن است شاهد افت دیگری باشد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۱۸۰ دلار می‌باشد.

به نظر می رسد حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر منطقه حمایتی ۳,۱۵۰ دلار می‌تواند باعث کاهش شدید قیمت شود. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۰۰۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد و در صورت عبور از این حمایت، قیمت احتمالاً در آینده نزدیک به منطقه حمایتی ۲,۸۸۰ دلار خواهد رسید.


اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۱۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۳۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه:

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر
ارزهای دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید + تحلیل تکنیکال!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۳ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش