تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۳۰ خرداد

اتریوم همچنان در منطقه نزولی زیر تراز ۱,۰۵۰ دلار باقی مانده است. روز گذشته، قیمت اتر (ETH) به زیر حمایت ۱,۰۰۰ دلاری رسید و کف قیمت روزانه خود را در حدود حمایت ۸۸۰ دلاری ثبت کرد. پس از آن، خریدارها وارد میدان شدند و توانستند حرکات قیمت را بالاتر از سطوح مقاومت ۹۵۰ و ۹۶۰ دلاری ادامه دهند...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

title

 در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار می‌بینیم که قیمت بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۹۸۰ دلار شکسته شده است. 

نمودار  ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

اولین مقاومت در مسیر صعود این ارز نزدیک به سطح ۱,۱۰۰ دلار واقع است. مقاومت مهم بعدی در نزدیک منطقه ۱,۱۵۰ دلاری مانع از فعالیت بیشتر خریدارها می‌شود. حرکتی قاطع بالاتر از منطقه مقاومت ۱,۱۵۰ دلاری ممکن است شروع یک حرکت افزایشی قابل قبول را در پی داشته باشد. در این حالت، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۱,۲۵۵ دلار خواهد بود و بالاتر از این سطح، احتمال حرکت به سمت مقاومت ۱,۳۲۰ دلاری بیشتر می‌شود.

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۱۵۰ دلاری عبور کند، احتمالاً بار دیگر شروع به کاهش خواهد کرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱,۰۴۰ دلاری و حمایت مهم بعدی نزدیک به منطقه ۱,۰۰۰ دلاری قرار دارند. ادامه حرکت نزولی و شکست حمایت اخیر می‌تواند شروع یک افت بزرگ باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند در کوتاه مدت به منطقه حمایتی ۸۸۰ دلاری بازگردد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم بیشتری پیدا می‌کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۰۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۱۵۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/w25095 

 

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۳ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش