تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۷ شهریور

اتریوم نیز همانند بیت کوین، نتوانست بالاتر از سطوح مقاومتی ۱,۶۶۰ و ۱,۶۷۵ دلاری باقی بماند و از اینرو، روند کاهشی تازه ای را آغاز کرد. این حرکت قیمت اتر را به زیر منطقه حمایتی کلیدی ۱,۶۰۰ دلاری رساند و راه را برای حرکت به زیر سطوح حمایتی ۱,۵۵۰ و ۱,۵۰۰ دلاری باز کرد. این روند، تا شکست حمایت ۱,۵۰۰ دلاری ادامه یافت و در نهایت، قیمت به کف روزانه ۱,۴۲۳ دلاری و پایین تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته رسید.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,اتر,تحلیل اتریوم,قیمت اتریوم

title

در حال حاضر اتر با قیمت ۱,۴۵۱ دلار معامله شده و در نزدیکی سطح ۱,۴۶۰ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت نزولی ۱,۷۰۷ دلار به ۱,۴۲۳ دلار با اولین مقاومت پیش روی خود مواجه می شود. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

یک خط روند نزولی کلیدی نیز با مقاومتی نزدیک به ۱,۵۴۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار در حال شکل گیری است.

اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۱,۵۶۵ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی روند نزولی ۱,۷۰۷ دلار به ۱,۴۲۳ دلار مشاهده می شود. بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۱,۵۶۵ دلاری می تواند شروع یک حرکت افزایشی به سمت مقاومت ۱,۶۰۰ دلاری را در پی داشته باشد. هرگونه افزایش بیشتر می تواند مسیر حرکت به سمت مقاومت ۱,۶۵۰ دلار را هموار کند.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح ۱,۴۸۰ دلار حرکت تازه ای را آغاز کند، احتمالاً به روند نزولی خود ادامه می دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۱,۴۲۵ دلار خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱,۴۰۰ دلار مانع فعالیت فروشنده ها می شود. بسته شدن قیمت زیر منطقه حمایتی ۱,۴۰۰ دلار می تواند اتر را به زیر ۱,۳۲۰ دلار بکشاند. پایین تر از این سطح حمایتی خطر سقوط به سمت ۱,۲۵۰ دلار شدت می گیرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار مومنتوم خود را در منطقه نزولی از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون پایین تر از سطح ۵۰ است.

حمایت  اصلی: ۱,۴۲۵ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۴۸۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/q62708 

 

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۴ آذر
تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین و اتریوم
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۹ آذر
کاردانو، رهبر بعدی دنیای توکن‌های غیرمثلی (NFT)
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۷ آذر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

متامسک,آدرس آی‌پی,کیف پول اتریوم,اتریوم,کیف پول,کانسنسیس

متامسک آدرس آی‌پی و داده‌های کیف پول اتریوم کاربران را جمع‌آوری خواهد کرد

کانسنسیس، در ۲۳ نوامبر (۲ آذر) بی‌سروصدا سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را به‌روز کرد. در این به‌روزرسانی، بندی وجود دارد که به اینفورا اجازه می‌دهد تا داده‌های بیشتری را از تراکنش های اتریوم جمع‌آوری کند.

مقاله - ۱ هفته پیش
بیت کوین,اتریوم,تحلیل

بیت کوین یا اتریوم؟ کدام‌یک عملکرد بهتری در ماه‌های آینده خواهد داشت؟

به گزارش تحلیل‌گران بازار، نسبت بیت کوین به اتریوم (bitcoin-ether ratio) به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه خود رسیده که از لحاظ تاریخی، نشان‌دهنده یک بریک آوت صعودی است.

مقاله - ۱ هفته پیش
هکر,هک,صرافی,FTX,اتریوم

هکر صرافی FTX به اتریوم هجوم آورد

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار، عصر روز یکشنبه تحت فشار فروش شدیدی قرار گرفت. طبق گزارش‌ها، هکر صرافی ورشکسته FTX روز گذشته بیش از ۳۰ هزار اتریوم را فروخته و بخش بزرگی از ذخایر خود را به بیت کوین تبدیل کرده است.

خبر - ۲ هفته پیش