تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۸ شهریور

اتریوم بار دیگر تلاش کرد بالاتر از سطح ۳,۲۶۰ دلار و ۳,۲۸۰ دلار قدرت بگیرد. ولی قیمت اتر (ETH) نتوانست بالاتر از سطح ۳,۲۸۰ دلار به حرکت خود ادامه دهد و مانند بیت کوین حرکت نزولی تازه‌ای را آغاز کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

قیمت سطوح حمایتی ۳,۲۲۰ و ۳,۲۰۰ دلار را شکست. در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار، زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۱۸۵ دلار شکست قیمت دیده شد. این جفت ارز زیر سطح ۳,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

اتر سطوح حمایتی ۳,۱۵۰ و ۳,۱۴۰ دلار را لمس کرد. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۱۴۲ دلار تشکیل شد و در حال حاضر در حال تحکیم می‌باشد. اولین مقاومت در مسیر صعود اتر نزدیک به سطح ۳,۱۷۰ دلار قرار دارد که به سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۲۶۰ دلار به کف قیمت ۳,۱۴۲ دلار نزدیک است.در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ خواهد بود که به سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی ۳,۲۶۰ دلار به ۳,۱۴۲ دلار نزدیک است. در حال حاضر مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار شکل می‌گیرد. شکست قیمت بالاتر از مقاومت ۳,۲۲۰ دلاری ممکن است راه را برای افزایش مستمر به سمت مقاومت‌های اصلی ۳,۲۸۰ دلار و ۳۳۰۰ دلار هموار کند.

اگر اتریوم نتواند سطوح مقاومت ۳,۲۰۰ و ۳,۲۲۰ دلار را با موفقیت پشت سر بگذارد، می‌تواند روند نزولی خود را ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۱۴۰ دلار شکل می‌گیرد. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۱۴۰ دلار می‌تواند آغازکننده ریزش بیشتر قیمت باشد. در سناریوی مذکور، قیمت اتر می‌تواند منطقه حمایتی ۳,۰۶۰ دلار را دوباره لمس نماید.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۱۴۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۲۲۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/u12008 

منبع: newsbtc.com

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط