تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۱۲ مرداد

اتریوم با ادامه دادن روند افزایشی خود و عبور از سطح ۲,۶۰۰ دلار، از بیت کوین پیشی گرفت. قیمت اتر (ETH) حتی مقاومت ۲,۶۵۰ دلاری را شکست ولی تکانه کافی برای تداوم بیشتر این حرکت وجود نداشت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,تحلیل,قیمت,ارزهای دیجیتال

title

قبل از آغاز روند اصلاح نزولی، بالاترین سطح قيمت نزديک تراز ۲,۶۶۶  دلار تشکیل شد. پس از آن، اتر حمایت ۲,۶۰۰ دلار  را شکستقیمت اکنون در حال آزمایش منطقه حمایتی ۲,۴۵۰  دلار است. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار نیز یک خط روند صعودی مهم با حمایتی نزدیک به ۲,۴۶۰  دلار در حال شکل گیری است.

 

در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۶۰۰  دلار در مسیر حرکت این ارز قرار می­گیرد. در حال حاضر مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۲,۶۵۰ دلار شکل می­گیرد. شکست و بسته شدن قیمت بالای ۲,۶۵۰ دلار می­تواند روند افزایشی دیگری را آغاز کند. در این حالت، قیمت می­تواند سطح ۲,۷۰۰  دلار را دوباره لمس کند.

در شرایط فعلی، اتریوم نتوانسته است از تراز ۲,۶۲۰  دلار با قاطعیت عبور کند. در این حالت اولین حمایت نزدیک به سطح ۲,۵۲۰  دلار و ۲,۵۱۰  دلار قرار داشت. ولی اتر از این دو حمایت عبور کرده و به قیمت فعلی خود در ۲,۴۷۷  دلار رسیده است. حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی خط روند و تراز ۲,۴۵۰  دلار شکل می گیرد. شکست نزولی قیمت زیر منطقه حمایتی ۲,۴۵۰  دلار می تواند قیمت را به سمت حمایت ۲,۳۵۰  دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار اکنون نزدیک به سطح ۴۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۴۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲,۶۵۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/b99443 

منبع:newsbtc.com

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط