تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۱۲ مرداد

اتریوم با ادامه دادن روند افزایشی خود و عبور از سطح ۲,۶۰۰ دلار، از بیت کوین پیشی گرفت. قیمت اتر (ETH) حتی مقاومت ۲,۶۵۰ دلاری را شکست ولی تکانه کافی برای تداوم بیشتر این حرکت وجود نداشت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,تحلیل,قیمت,ارزهای دیجیتال

title

قبل از آغاز روند اصلاح نزولی، بالاترین سطح قيمت نزديک تراز ۲,۶۶۶  دلار تشکیل شد. پس از آن، اتر حمایت ۲,۶۰۰ دلار  را شکستقیمت اکنون در حال آزمایش منطقه حمایتی ۲,۴۵۰  دلار است. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار نیز یک خط روند صعودی مهم با حمایتی نزدیک به ۲,۴۶۰  دلار در حال شکل گیری است.

 

در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۶۰۰  دلار در مسیر حرکت این ارز قرار می­گیرد. در حال حاضر مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۲,۶۵۰ دلار شکل می­گیرد. شکست و بسته شدن قیمت بالای ۲,۶۵۰ دلار می­تواند روند افزایشی دیگری را آغاز کند. در این حالت، قیمت می­تواند سطح ۲,۷۰۰  دلار را دوباره لمس کند.

در شرایط فعلی، اتریوم نتوانسته است از تراز ۲,۶۲۰  دلار با قاطعیت عبور کند. در این حالت اولین حمایت نزدیک به سطح ۲,۵۲۰  دلار و ۲,۵۱۰  دلار قرار داشت. ولی اتر از این دو حمایت عبور کرده و به قیمت فعلی خود در ۲,۴۷۷  دلار رسیده است. حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی خط روند و تراز ۲,۴۵۰  دلار شکل می گیرد. شکست نزولی قیمت زیر منطقه حمایتی ۲,۴۵۰  دلار می تواند قیمت را به سمت حمایت ۲,۳۵۰  دلاری سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار اکنون نزدیک به سطح ۴۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۴۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲,۶۵۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/b99443 

منبع:newsbtc.com

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۵ روز پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - ۶ روز پیش
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۶ روز پیش