تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۱۹ مرداد

اتریوم یک روند اصلاح نزولی جزئی را زیر حمایت ۳,۰۰۰ دلاری آغاز کرد. با این حال، قیمت اتر (ETH) در نزدیکی سطح ۲,۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ باقی ماند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

پس از کف سازی در نزدیکی ۲,۸۱۹  دلار، قیمت روند افزایشی جدیدی را آغاز کرد. اتر توانست از مقاومت ۳,۰۰۰  و ۳,۰۵۰  دلار عبور کند. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار ، بالاتر از یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۲,۸۹۰  دلار شکست قیمت دیده می‌شود.

این جفت ارز حتی سطح ۳,۱۵۰  دلار را نیز پشت سر گذاشت ولی بار دیگر موفق به عبور از منطقه مقاومت ۳,۲۰۰  دلاری نشد. بالاترین قیمت در نزدیکی ۳,۱۹۱  تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر در حال کف‌سازی سود است. در این مسیر، قیمت زیر سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۲,۸۹۱  دلار به سقف قیمت ۳,۱۱۹  دلار شکسته شد.

 


اتر بار دیگر حمایت کلیدی ۳,۰۵۰  دلاری را لمس کرد ولی خریداران در این مرحله دوباره وارد عمل شدند. سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی ۲,۸۹۱  دلار به ۳,۱۹۱  دلار نیز نزدیک به سطح ۳,۰۵۰  دلار قرار دارد. از سوی دیگر، در روند صعودی، یک مقاومت فوری در نزدیکی سطح ۳,۱۵۰  دلار پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۲۰۰  دلار می‌باشد.

شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۳,۱۸۰  و ۳,۲۰۰  دلار ممکن است افزایش دیگری را به همراه داشته باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند به بالای ۳,۳۰۰  دلار برسد. مانع بعدی پیش روی خریدارها احتمالاً نزدیک به سطح ۳,۴۸۰  دلار خواهد بود.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومتی ۳,۱۸۰  دلار و ۳,۲۰۰  دلار ادامه دهد، می‌تواند روند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. در این روند نزولی، اولین حمایت نزدیک به سطح ۳,۰۸۰  دلار می‌باشد.

پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۰۴۰  دلار می‌باشد. در حال حاضر حمایت اصلی نزدیک به تراز ۳,۰۰۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ تشکیل می‌شود. هرگونه کاهش بیشتر می‌تواند قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۲,۸۸۰  دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالای سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۰۴۰  دلار

مقاومت اصلی: ۳,۲۰۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/x57903 

منبع:newsbtc.com 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند
بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO
نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۱۴ ساعت پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - ۲ روز پیش
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ روز پیش