تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

اخیراً، موج بهبودی قیمت، بالاتر از سطح ۳,۲۲۰ دلار آغاز شده است. قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۲۵۰ دلار و ۳,۲۸۰ دلار شکسته شد و از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی روند نزولی اخیر سقف نوسانی ۳,۴۵۰ دلار به کف قیمت ۳,۱۱۱ دلار عبور کرد.

در این روند صعودی، قیمت نزدیک به تراز ۳,۳۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ با مقاومت نسبتاً قدرتمندی روبرو است. یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۳,۳۷۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار شکل می گیرد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطوح ۳,۳۸۰ دلار و ۳,۴۰۰ دلار قرار دارد. ادامه حرکت بالاتر از تراز ۳,۴۰۰ دلار می‌تواند شانس افزایش مستمر قیمت را بیشتر کند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار می‌باشد. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند زمینه حرکت به سمت تراز ۳,۶۲۰ دلار را فراهم کند.اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۳۸۰ و ۳,۴۰۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند حرکت نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار خواهد بود.

به نظر می‌رسد حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار شکل گیرد. شکست نزولی زیر حمایت‌های ۳,۲۰۰ دلاری و ۳,۱۵۰ دلاری می‌تواند قیمت را بیشتر پایین بکشد. در این حالت، قیمت حتی می‌تواند تا زیر سطح ۳,۱۰۰ دلار کاهش یابد. مانع بعدی پیش روی فروشنده‌ها احتمالاً نزدیک به سطح ۳,۰۰۰ دلار خواهد بود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۱۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۴۰۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/s40172 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۵ روز پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - ۶ روز پیش
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۶ روز پیش