تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

قیمت اتریوم در نزدیکی سطح ۳,۴۵۰ دلار قرار گرفت و روند کاهشی جدیدی را آغاز کرد. در پی این افت قیمت، اتر (ETH) با قیمتی زیر سطح حمایتی ۳,۲۲۰ دلار معامله شد و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. پس از آن، حمایت ۳,۱۶۰ دلاری را شکست و با پایین‌ترین سطح قیمت روزانه در حدود تراز ۳,۱۱۵ دلار معامله شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

اخیراً، موج بهبودی قیمت، بالاتر از سطح ۳,۲۲۰ دلار آغاز شده است. قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۲۵۰ دلار و ۳,۲۸۰ دلار شکسته شد و از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی روند نزولی اخیر سقف نوسانی ۳,۴۵۰ دلار به کف قیمت ۳,۱۱۱ دلار عبور کرد.

در این روند صعودی، قیمت نزدیک به تراز ۳,۳۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ با مقاومت نسبتاً قدرتمندی روبرو است. یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۳,۳۷۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار شکل می گیرد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطوح ۳,۳۸۰ دلار و ۳,۴۰۰ دلار قرار دارد. ادامه حرکت بالاتر از تراز ۳,۴۰۰ دلار می‌تواند شانس افزایش مستمر قیمت را بیشتر کند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار می‌باشد. هرگونه افزایش بیشتر می‌تواند زمینه حرکت به سمت تراز ۳,۶۲۰ دلار را فراهم کند.اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۳۸۰ و ۳,۴۰۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند حرکت نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار خواهد بود.

به نظر می‌رسد حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار شکل گیرد. شکست نزولی زیر حمایت‌های ۳,۲۰۰ دلاری و ۳,۱۵۰ دلاری می‌تواند قیمت را بیشتر پایین بکشد. در این حالت، قیمت حتی می‌تواند تا زیر سطح ۳,۱۰۰ دلار کاهش یابد. مانع بعدی پیش روی فروشنده‌ها احتمالاً نزدیک به سطح ۳,۰۰۰ دلار خواهد بود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۱۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۴۰۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/s40172 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۵ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۵ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز