تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۶ مرداد

اتریوم چندین مرتبه تلاش کرد از مقاومت ۳,۳۳۰ دلاری عبور کند. ولی هر بار با شکست مواجه شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

به این ترتیب، بالاترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۳۳۶ دلار شکل گرفت و قیمت روندی ریزشی را در پیش گرفت. پس از آن، قیمت زیر حمایت ۳,۲۵۰ دلار شکسته شد. در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار، زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳,۲۰۰ دلار شکست قیمت دیده شد و پایین‌تر از سطح ۳,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. قیمت مجدداً منطقه حمایتی ۳,۱۲۰ دلار را آزمایش کرد ولی در این سطح خریدارها موضع‌گیری جدیدی داشتند. پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی ۳,۱۲۰ دلار شکل گرفته و قیمت در حال حاضر سعی می‌کند روند اصلاح صعودی را آغاز کند.

 


در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ واقع است. در حال حاضر هم مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۳,۲۴۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۳۳۶ دلار به کف قیمت ۳,۱۲۰ دلار نزدیک است.

شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطوح مقاومتی ۳,۲۴۰ دلار و ۳,۲۵۰ دلار می‌تواند آغاز کننده یک روند افزایشی جدید باشد. مقاومت اصلی بعدی می‌تواند نزدیک به سطح ۳,۳۰۰ دلار قرار بگیرد و در صورت عبور از آن، قیمت می‌تواند به بالای ۳,۳۳۰ دلار برسد.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را تا سطوحی بالاتر از سطح مقاومت ۳,۲۴۰ و ۳,۲۵۰ دلاری بکشاند، می‌تواند به روند اصلاح نزولی خود ادامه دهد. در این حالت، اولین حمایت نزدیک به سطح ۳,۱۴۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳,۱۲۰ دلار است و شکست نزولی زیر این محدوده حمایتی می‌تواند باعث کاهش شدید قیمت بشود. در این صورت، حمایت اصلی بعدی در تراز ۳,۰۰۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.

لینک کوتاه: b2n.ir/e42007 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط