تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲ شهریور

اتریوم بالاتر از مقاومت ۳,۳۰۰ دلاری قرار گرفت و روند صعود خود را ادامه داد. قیمت اتر (ETH) حتی از ۳,۳۵۰ دلار گذشت، اما موفق به عبور از تراز ۳,۳۸۰ دلار نشد. اخیراً، اصلاح نزولی قیمت پایین‌تر از سطح ۳,۳۵۰ دلار آغاز شده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

قیمت زیر سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۱۳۰ دلار به بالاترین سطح ۳,۳۸۰ دلار شکسته شد. در حال حاضر، اتر با قیمتی بیش از ۳,۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم یک پرچم صعودی با مقاومتی نزدیک به ۳,۳۴۰ دلار در حال شکل گیری است. در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطوح ۳,۳۴۰ دلار و ۳,۳۵۰ دلار قرار دارد. شکست قاطع بالای مقاومت کانال و تراز ۳,۳۵۰ دلار میتواند افزایش قیمت بیشتری را در پی داشته باشد.در حال حاضر، مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۳,۲۸۰ دلار شکل می‌گیرد. هرگونه افزایش بیشتر در آینده نزدیک مستلزم حرکت به سمت سطح ۳,۵۰۰ دلار خواهد بود. در این بین، یک مقاومت دیگر نزدیک به سطح ۳,۴۲۰ دلار در مسیر صعود این ارز قرار می‌گیرد.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۳۴۰ دلار و ۳,۳۵۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند روند اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۳۰۰ دلار خواهد بود. در حال حاضر، حمایت اصلی در نزدیکی منطقه ۳,۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ شکل می‌گیرد.

این تراز به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۱۳۰ دلار به سقف قیمت ۳,۳۸۰ دلار نزدیک است. شکست نزولی زیر محدوده حمایتی ۳,۲۵۰ دلار می تواند باعث ریزش بیشتر قیمت شود. حمایت اصلی بعدی در این حالت، در تراز ۳,۲۰۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد و پایین‌تر از آن، قیمت می‌تواند سطوح حمایتی ۳,۱۳۰ دلار و ۳,۱۲۰ دلار را دوباره لمس کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار بالای سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۲۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۳۵۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/d26886 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۴ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۴ شهریورَ
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۳ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط