تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۳ خرداد

اتریوم تلاش کرد سطوح مقاومت ۲,۰۸۵ و ۲,۱۰۰ دلار را پشت سر بگذارد. ولی نتوانست بالاتر از این سطوح قدرت کافی را به دست بیاورد و به این ترتیب، یک سقف قیمت کوتاه مدت نزدیک به تراز ۲,۰۸۵ دلار تشکیل داد و قیمت به زیر حمایت ۲۰۵۰ دلاری کشانده شد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار، زیر یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۲,۰۰۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود. در حال حاضر، اتر با قیمت زیر ۲,۰۰۰ دلار (۱,۹۸۷ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) معامله می‌شود.


 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

در مسیر صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) واقع است. مقاومت اصلی نیز اکنون نزدیک به سطح ۲,۰۸۵ دلار در حال شکل‌گیری است. بسته شدن قیمت بالاتر از تراز ۲,۰۸۵ دلار می‌تواند راه را برای یک افزایش مناسب باز کند.

در این حالت، ممکن است قیمت اتر به سمت مقاومت ۲,۱۵۰ دلاری افزایش یابد. هر گونه افزایش بیشتر، حرکت به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲,۲۰۰ دلاری را در پی دارد.

ولی اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۲,۰۰۰ دلاری را بازیابد، به حرکت نزولی خود ادامه می‌دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱,۹۶۰ دلاری خواهد بود.

حمایت بعدی نیز نزدیک به سطح ۱,۹۲۰ دلار می‌باشد. بسته شدن قیمت پایین‌تر از تراز ۱,۹۲۰ دلار می‌تواند آغازکننده یک روند نزولی تازه باشد. در این حالت، قیمت احتمالاً به سطح ۱,۹۰۰ دلار خواهد رسید و در کوتاه مدت حمایت‌های مهم ۱,۸۰۰ و ۱,۷۸۰ دلار را لمس خواهد کرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت  اصلی: ۱,۹۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲,۰۸۵ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/z84461 

منبع: newsbtc.com

 

 

برچسب ها :

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۳ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش