تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۸ شهریور

اتریوم توانست بالاتر از منطقه ۱,۴۲۵ تا ۱,۴۴۰دلاری مبنای حمایتی قدرتمندی تشکیل دهد و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند که منجر به عبور قیمت از منطقه مقاومت ۱,۵۰۰ دلاری شد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اتریوم,اتر,تحلیل اتریوم,قیمت اتریوم

title

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار نیز بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۱,۴۸۵ دلار شکست قیمت دیده شد. این جفت ارز از سطح ۱,۵۲۰ دلار گذشت و به خوبی بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

در حال حاضر قیمت از سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت نزولی سقف نوسانی ۱,۷۰۷ دلار به کف قیمت ۱,۴۲۳ دلاری گذشته و با قیمتی بالاتر از مارک ۱,۵۰۰ دلار (۱,۵۸۲ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می شود. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

در مسیر صعودی، اتر بلافاصله در تراز ۱,۶۰۰ دلار با یک مقاومت مهم روبرو می شود. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۱,۶۰۰دلاری می تواند قیمت را به سمت ۱,۶۴۰ دلار هدایت کند. هر گونه افزایش بیشتر ممکن است در کوتاه مدت، راه را برای آزمایش مقاومت ۱,۷۰۰ دلاری هموار سازد.

اگر اتریوم نتواند روند افزایش قیمت خود را تا سطوحی بالاتر از مقاومت ۱,۵۶۵ دلار ادامه دهد، می تواند اصلاح نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۱,۵۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی نیز در نزدیکی سطح ۱,۴۹۰ دلار به کمک این ارز دیجیتال خواهد آمد  ولی از دست رفتن این حمایت، با افزایش مومنتوم نزولی و سقوط به سمت ۱,۴۵۰ دلار همراه می گردد. هرگونه کاهش بیشتر می تواند قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۱,۴۲۵ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱,۴۹۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۶۰۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/t89779 

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۴ آذر
تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین و اتریوم
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۹ آذر
کاردانو، رهبر بعدی دنیای توکن‌های غیرمثلی (NFT)
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۷ آذر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

متامسک,آدرس آی‌پی,کیف پول اتریوم,اتریوم,کیف پول,کانسنسیس

متامسک آدرس آی‌پی و داده‌های کیف پول اتریوم کاربران را جمع‌آوری خواهد کرد

کانسنسیس، در ۲۳ نوامبر (۲ آذر) بی‌سروصدا سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را به‌روز کرد. در این به‌روزرسانی، بندی وجود دارد که به اینفورا اجازه می‌دهد تا داده‌های بیشتری را از تراکنش های اتریوم جمع‌آوری کند.

مقاله - ۱ هفته پیش
بیت کوین,اتریوم,تحلیل

بیت کوین یا اتریوم؟ کدام‌یک عملکرد بهتری در ماه‌های آینده خواهد داشت؟

به گزارش تحلیل‌گران بازار، نسبت بیت کوین به اتریوم (bitcoin-ether ratio) به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه خود رسیده که از لحاظ تاریخی، نشان‌دهنده یک بریک آوت صعودی است.

مقاله - ۱ هفته پیش
هکر,هک,صرافی,FTX,اتریوم

هکر صرافی FTX به اتریوم هجوم آورد

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار، عصر روز یکشنبه تحت فشار فروش شدیدی قرار گرفت. طبق گزارش‌ها، هکر صرافی ورشکسته FTX روز گذشته بیش از ۳۰ هزار اتریوم را فروخته و بخش بزرگی از ذخایر خود را به بیت کوین تبدیل کرده است.

خبر - ۲ هفته پیش