تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱۱ شهریور

روند صعودی اتریوم بالاتر از سطح پیووت ۳,۵۰۰ دلاری ادامه یافت. اتر (ETH) شتاب خود را افزایش داد و توانست از سطح مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری عبور کند. قیمت حتی از ۳,۷۵۰ دلار گذشت و بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

سرانجام، قیمت بالاتر از ۳,۸۰۰ دلار شکسته شد و منطقه ۳,۸۴۰ دلاری را تاچ کرد. بالاترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۸۴۳ دلار تشکیل شد و در حال حاضر در حال اصلاح نزولی است. اکنون اتر با قیمتی زیر سطح ۳,۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار می‌بینیم که یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به تراز ۳,۶۰۰ دلار در حال تشکیل است. اولین مقاومت در روند صعودی این ارز نزدیک به سطح ۳,۸۰۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۳,۸۵۰ دلار است. اگر قیمت بالاتر از سطح ۳,۸۵۰ دلار شکسته شود، می‌تواند تا سطح ۳,۹۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴,۰۰۰ دلار پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد.اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح مقاومت ۳,۸۰۰ و ۳,۸۵۰ دلاری به حرکت خود ادامه دهد، می‌تواند یک روند اصلاح نزولی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۷۰۰ دلار می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۶۸۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۵۲۰ دلار به سقف قیمت ۳,۸۴۳ دلار نزدیک است. شکست نزولی قیمت در محدوده ۳,۶۸۰ دلار می‌تواند اتر را به سمت حمایت خط روند در تراز ۳,۶۰۰ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از سطح ۷۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۶۸۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۸۵۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/e43432 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند
بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO
نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند
رکورد خروج روزانه اتریوم از صرافی های متمرکز شکسته شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۱۳ ساعت پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - دیروز
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ روز پیش