تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱۱ شهریور

روند صعودی اتریوم بالاتر از سطح پیووت ۳,۵۰۰ دلاری ادامه یافت. اتر (ETH) شتاب خود را افزایش داد و توانست از سطح مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری عبور کند. قیمت حتی از ۳,۷۵۰ دلار گذشت و بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

سرانجام، قیمت بالاتر از ۳,۸۰۰ دلار شکسته شد و منطقه ۳,۸۴۰ دلاری را تاچ کرد. بالاترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۸۴۳ دلار تشکیل شد و در حال حاضر در حال اصلاح نزولی است. اکنون اتر با قیمتی زیر سطح ۳,۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار می‌بینیم که یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به تراز ۳,۶۰۰ دلار در حال تشکیل است. اولین مقاومت در روند صعودی این ارز نزدیک به سطح ۳,۸۰۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی هم نزدیک به سطح ۳,۸۵۰ دلار است. اگر قیمت بالاتر از سطح ۳,۸۵۰ دلار شکسته شود، می‌تواند تا سطح ۳,۹۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴,۰۰۰ دلار پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد.اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح مقاومت ۳,۸۰۰ و ۳,۸۵۰ دلاری به حرکت خود ادامه دهد، می‌تواند یک روند اصلاح نزولی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۷۰۰ دلار می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۶۸۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۵۲۰ دلار به سقف قیمت ۳,۸۴۳ دلار نزدیک است. شکست نزولی قیمت در محدوده ۳,۶۸۰ دلار می‌تواند اتر را به سمت حمایت خط روند در تراز ۳,۶۰۰ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار بالاتر از سطح ۷۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۶۸۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۸۵۰ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/e43432 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر

قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری را بالاتر از منطقه مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری آغاز کرد؛ منطقه مقاومت اصلی ۶۳,۰۰۰ دلاری را شکست و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت...

تحلیل - ۷ ساعت پیش
ارزش بازار,بیت کوین,اتریوم

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

خبر - ۷ ساعت پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

تحلیل - دیروز