تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱۴ مرداد

اتریوم توانست بالاتر از منطقه ۲,۴۵۰ دلاری مبنای حمایتی قدرتمندی تشکیل دهد. در نتیجه، با روند افزایشی جدیدی روبرو شد که قیمت آن را از منطقه مقاومتی ۲,۵۵۰ دلار بالاتر برد. اینگونه اتر به یک منطقه صعودی وارد شد و از بیت کوین پیشی گرفت.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار نیز بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۲,۶۰۰  دلار شکست قیمت دیده شد. این جفت ارز از سطح ۲,۶۰۰  دلار گذشت و به خوبی بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

سقف قیمت در نزدیکی تراز ۲,۷۷۰  دلار تشکیل شد و قیمت در حال حاضر در حال اصلاح سود است. در این مسیر، حمایت ۲,۷۰۰  دلاری را شکست و حتی تا زیر سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی حرکت صعودی کف نوسانی ۲,۴۱۷  دلار به سقف قیمت ۲,۷۷۰  دلار کاهش یافت.

 


در حال حاضر، قیمت اتر بالاتر از منطقه حمایتی ۲,۶۶۵  دلار در حال تحکیم است. در مسیر صعودی، اتر بلافاصله در تراز ۲,۷۲۰  دلار با یک مقاومت مهم روبرو می‌شود. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲,۷۵۰  دلار است. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت‌های ۲,۷۵۰  و ۲,۷۷۰  دلار ممکن است آغاز روند افزایشی دیگری را در پی داشته باشد. در این حالت، قیمت میتواند تا بالای ۲,۸۰۰  دلار صعود کند. مانع بعدی پیش روی خریدارها احتمالاً نزدیک به سطح ۳,۰۰۰  دلار میباشد.

اگر اتریوم نتواند روند افزایش قیمت خود را تا سطوحی بالاتر از سطح مقاومتهای ۲,۷۵۰  و ۲,۷۷۰  دلار ادامه دهد، میتواند اصلاح نزولی گستردهای را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۶۶۵  دلار خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی نیز در نزدیکی سطح ۲,۶۲۰  دلار به کمک این ارز دیجیتال خواهد آمد که به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی حرکت صعودی اخیر ۲,۴۶۱  به ۲,۷۷۰  دلار نزدیک است. هرگونه کاهش بیشتر میتواند قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۲,۵۵۰  دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۶۲۰  دلار

مقاومت اصلی: ۲,۷۵۰  دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/p38480 

منبع: newsbtc.com 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۵ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۵ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۳ مهر

قیمت بیت کوین تا چند واحد زیر سطح ۵۸,۰۰۰ دلار اصلاح شد. ولی این روند نزولی زیر ۵۷,۰۰۰ دلار متوقف شد و پیش از آنکه بیت کوین روند افزایشی جدیدی را آغاز کند، پایین‌ترین سطح قیمت در تراز ۵۶,۸۸۸ دلار ثبت شد...

تحلیل - ۶ روز پیش