تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱۸ شهریور

قیمت اتریوم تا زیر سطوح ۳,۵۰۰ دلار و ۳,۲۰۰ دلار کاهش یافت. اتر (ETH) حتی حمایت ۳,۰۰۰ دلاری را شکست و مانند بیت کوین، به زیر میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ رسید و قبل از شروع اصلاح صعودی، حتی با قیمت ۲,۹۰۰ دلار هم معامله شد ...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

پس از آن، قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۳۰۰ و ۳,۴۰۰ دلاری شکسته شد و از منطقه مقاومتی ۳,۵۰۰ دلاری نیز گذشت. در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار، یک شکست قیمت بالاتر از یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳,۵۰۰ دلار دیده شد.

با این حال، به نظر می‌رسد فروشنده‌ها با قدرت از منطقه ۳,۶۰۰ دلاری دفاع می‌کنند. به این ترتیب،سقف قیمت در نزدیکی تراز ۳,۵۶۱ دلار شکل گرفته و قیمت به آرامی در حال پایین رفتن است. اتر در حال حاضر بسیار پایین‌تر از سطح ۳,۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود.

 


پس از شکست قیمت زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۲۱۸ دلار به بالاترین سطح قیمت در ۳,۵۶۱ دلار، اکنون در حال لمس همان خط روند شکسته شده در تراز ۳,۴۴۰ دلار است. در روند صعودی، یک مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳,۵۰۰ دلار در مسیر اتر واقع است.

اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۳,۵۶۰ دلار می‌باشد. یک حرکت پایدار بالاتر از سطوح ۳,۵۶۰ دلار و ۳,۶۰۰ دلار می‌تواند شانس صعود قیمت را افزایش دهد. در این حالت، مقاومت بعدی نزدیک به ۳,۶۸۰ دلار خواهد بود.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۵۰۰ و ۳,۵۶۰ دلار ادامه دهد، می‌تواند حرکت نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳,۴۰۰ دلار خواهد بود.


حمایت اصلی بعدی در حال حاضر در نزدیکی منطقه ۳,۳۸۰ دلار شکل می‌گیرد که به سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی کف نوسانی ۳,۲۱۸ دلار به سقف قیمت ۳,۵۶۱ دلار نزدیک است. حمایت اصلی نزدیک تراز ۳,۳۳۵ دلار است و در صورت ریزش قیمت به زیر این سطح، امکان لمس مجدد منطقه ۳,۲۰۰ دلاری بیشتر می‌شود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۳۸۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۵۶۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: b2n.ir/f34711 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۲۸ مهر
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال سقف ۲.۵ تریلیون دلار را شکست!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط