تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۲۸ مرداد

اتریوم روند اصلاح صعودی خود را از پایین ترین سطح ۲,۹۵۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) از مقاومت ۳,۰۰۰ دلار و ۳,۰۵۰ دلار گذشت و بالاتر از سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳,۲۸۰ دلار به کف قیمت ۲,۹۵۰ دلار شکسته شد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

اتر حتی از سطح ۳,۱۰۰ دلار گذشت اما این روند صعودی بالاتر از مقاومت ۳,۱۲۰ دلار (آخرین منطقه شکست) ادامه پیدا نکرد. به این ترتیب، قیمت زیر تراز ۳,۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. به نظر می‌رسد پس از آن قیمت در نزدیکی سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی حرکت نزولی ۳,۲۸۰ دلار به ۲,۹۵۰ دلار ریجکت شده باشد.

یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳,۱۵۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار در حال تشکیل است. در حال حاضر، اتر بار دیگر روند نزولی به خود گرفته و با قیمتی زیر حمایت ۳,۰۰۰ دلاری معامله می‌شود. به این ترتیب، در صورت صعود دوباره، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۳,۰۲۵ دلار مقابل حرکت این ارز قرار می‌گیرد.

 


اولین مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳,۰۸۰ دلار و پس از آن، در نزدیکی سطح ۳,۱۲۰ دلار در حال شکل‌گیری است. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از منطقه ۳,۱۲۰ دلاری می‌تواند آغازگر یک روند افزایشی جدیدی باشد. در سناریوی مذکور، احتمال بهبود قیمت به سمت مقاومت ۳,۲۰۰ دلار وجود دارد.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطح مقاومت ۳,۰۸۰ دلار و ۳,۱۲۰ دلار به این حرکت خود ادامه دهد، احتمال تداوم حرکت نزولی بیشتر می‌شود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۹۵۰ دلار خواهد بود.

شکست نزولی قیمت زیر محدوده حمایتی ۲,۹۵۰ دلار می‌تواند در کوتاه مدت باعث کاهش شدید قیمت شود. حمایت اصلی بعدی در تراز ۲,۸۸۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد و در صورت عبور از این حمایت، فروشنده‌ها لمس منطقه حمایتی ۲,۶۰۰ دلاری را هدف قرار خواهند داد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه نزولی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار زیر سطح ۴۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۹۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۱۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com 

لینک کوتاه: https://b2n.ir/b24663 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

بیت کوین بار دیگر تلاش کرد از سطح مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلار عبور کند. هرچند موفق شد برای مدتی بالاتر از این سطح بایستد ولی نتوانست روند صعود خود را بیش از این ادامه دهد. به این ترتیب، سقف قیمت در نزدیکی ۴۸,۷۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش کرد ...

تحلیل - ۵ روز پیش
اتریوم,هک,سوشی‌سواپ

بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

هکری که ۸۶۴.۸ اتریوم را از پلتفرم MISO به سرقت برده بود بعد از افشا شدن هویتش به دست بنیان‌گذاران سوشی سواپ، این اندوخته‌ها را بازگردانده است. فردی که این حمله هکری را ترتیب داده بود یکی از توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با نام مستعار eratos1122 بوده است.

خبر - ۶ روز پیش
نهنگ,اتریوم

نهنگ‌های ناشناس ۷۶۱ میلیون دلار اتریوم را در ۲۴ ساعت اخیر جابجا کرده‌اند

بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی ویل آلرت، طی ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها حدود ۲۵۱,۲۶۱ واحد اتریوم جابجا کرده‌اند. این میزان اتر ارزشی معادل ۷۶۱ میلیون دلار دارد.

خبر - ۶ روز پیش