تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۲ تیر

اتریوم پس از تجربه یک شکست نزولی نزدیک به ۱,۱۹۰ دلار و ۱,۲۰۰ دلار، شروع به اصلاح نزولی کرد. به این ترتیب، قیمت اتر (ETH) کاهش یافت و زیر منطقه حمایت ۱,۱۲۰ دلاری رسید و پایین‌تر از منطقه ۱,۱۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته قرار گرفت...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

title

 ولی در نهایت خریدارها بالاتر از حمایت ۱,۰۳۰ دلاری فعالیت خود را از سر گرفتند. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

با ظهور دوباره خریداران، قیمت اتر بالاتر از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی موج صعودی کف نوسانی ۸۸۰ دلار به سقف ۱,۱۹۲ دلاری باقی ماند. افزون بر این، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۱,۰۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار شکل می‌گیرد. اولین مقاومت در روند صعودی این ارز، نزدیک به منطقه ۱,۱۲۰ دلاری واقع است. مقاومت مهم بعدی هم نزدیک به سطح ۱,۱۵۰ دلاری قرار دارد. عبور از منطقه مقاومت ۱,۱۵۰ دلاری می‌تواند شروع یک روند افزایشی ثابت را در پی داشته باشد.

در این حالت، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۱,۲۰۰ دلار سر راه خریدارها قرار می‌گیرد. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند قیمت را در کوتاه مدت به سمت مقاومت ۱,۲۸۰ دلاری هدایت کند.

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۱۲۰ دلاری بگذرد، به حرکت نزولی خود ادامه داده و در نزدیکی تراز ۱,۰۴۰ دلار با اولین حمایت برخورد می‌کند.

در صورت شکست این سطح حمایتی، منطقه ۱,۰۳۰ دلاری به عنوان حمایت بعدی وارد عمل می‌شود. بسته شدن قیمت پایین‌تر از تراز ۱,۰۳۰ دلار می‌تواند قیمت را به زیر ۱,۰۰۰ دلار برساند. در این سناریو، قیمت اتر ممکن است تا سطح ۹۵۰ دلار کاهش یابد. ادامه این روند کاهشی، حرکت به سمت منطقه حمایت ۸۸۰ دلاری را در جلسات آینده در پی دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم بیشتری پیدا می‌کند.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت  اصلی: ۱,۰۳۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱,۱۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/s51727 

 

هکرها پس از حمله به پلتفرم کرو فایننس، ۵۷۰هزار دلار اتریوم سرقت کردند
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۹ مرداد
تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ شنبه ۱۵ مرداد
تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک(ETC)؛ شنبه ۱۵ مرداد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

اولین تصویر تلسکوپ جیمز وب از کیهان

title

اداره کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا (ناسا) عصر دوشنبه به وقت محلی، نخستین تصویر رنگی گرفته شده از کیهان توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب را منتشر کرد. تصویری که توسط تلسکوپ جیمز وب گرفته، واضح‌ترین نمای مادون قرمز و عمیق‌ترین تصویر از کیهان را تا به امروز نشان می‌دهد. در بیانیه ناسا آمده است: « تلسکوپ فضایی جیمز وب، عمیق‌ترین و واضح‌ترین تصویر مادون قرمز از جهان دور را تا به امروز تولید کرده است. این تصویر از خوشه کهکشانی ۰۷۲۳ SMACS  که به عنوان اولین میدان عمیق وب شناخته می‌شود، مملو از جزئیات است.»

مطالب مرتبط

هک,کرو فایننس,سرقت,اتریوم

هکرها پس از حمله به پلتفرم کرو فایننس، ۵۷۰هزار دلار اتریوم سرقت کردند

گزارش‌هایی تأیید کرده‌اند که وب‌سایت پلتفرم کروفایننس روز ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) مورد حمله قرار گرفته است. هکرها پس از انجام این حمله، توانستند تا ۵۷۰هزار دلار اتریوم سرقت کنند. ظاهراً، آنها از یک نقص امنیتی در وب‌سایت یا دامنه کرو استفاده کردند تا مسیر کاربران یا تراکنش‌های آنها را به شکل ناخواسته به مقصدی دیگر تغییر دهند. چند ساعت پس از اطلاعیه اولیه، کرو فایننس گفت که این مشکل را پیدا و حل کرده است.

خبر - دیروز
 بیت کوین,تحلیل,تحلیل تکنیکال بیت کوین,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۹ مرداد

بیت کوین که نتوانست بالاتر از منطقه مقاومت ۲۴,۰۰۰ دلاری به شتاب کافی برسد، سقف قیمت روزانه خود را نزدیک به ۲۴,۲۸۵ دلار تشکیل داد و روند نزولی تازه ای را آغاز کرد...

خبر - ۲ روز پیش
دوج کوین,تحلیل,تحلیل تکنیکال,DOGE

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ شنبه ۱۵ مرداد

میم کوین دوج (DOGE) به نظر می رسد که پس از جهش از سطح حمایت پایدار خود (۰.۰۶۶ دلار) ، در مسیر گاوی (صعودی) قرار گرفته است. این سطح قیمتی، نقطه ای است که در آن حجم معاملات به بیشترین میزان است، بنابراین عملکردی مشابه سطح حمایت یا مقاومت دارد.

تحلیل - ۵ روز پیش
کیم کارداشیان,شکایت,اتریوم مکس

کیم کارداشیان به دنبال فرار از شکایت سرمایه‌گذاران پروژه «اتریوم مکس» است

اتریوم مکس (EthereumMax) ارز دیجیتالی بود که برای مدت کوتاهی توسط افراد مشهور و ثروتمند تبلیغ می‌شد. حال شماری از سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال برای جبران زیانی که به خاطر سرمایه‌گذاری و خرید توکن‌های این پروژه متحمل شده‌‌اند، از افراد مشهوری به اتهام تبلیغ این ارز دیجیتال شکایت کرده‌‌‌اند. این شکایت علیه کیم کارداشیان، پائول پیرس و فلوید می‌‌‌وِدر مطرح شده است.

خبر - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,تحلیل

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱۲ مرداد

اتریوم در منطقه نزولی، پایین¬تر از تراز ۱,۷۰۰ دلار باقی ماند. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر منطقه حمایتی ۱,۶۵۰ دلار رسید و به منطقه منفی وارد شد...

تحلیل - ۱ هفته پیش
تحلیل تکنیکال بیت کوین,تحلیل,بیت کوین,ارز دیجیتال,رمزارز,دلار

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۲ مرداد

قیمت بیت کوین از بالای منطقه مقاومت ۲۴,۰۰۰ دلاری شروع به کاهش کرد و به زیر سطوح ۲۳,۵۰۰ و ۲۳,۲۵۰ دلار رسید و در این ناحیه به یک منطقه نزولی کوتاه مدت وارد شد....

تحلیل - ۱ هفته پیش