تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۵ خرداد

قیمت اتریوم از مقاومت ۱,۹۵۰ دلاری گذشت و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) قرار گرفت. هرچند فروشنده‌ها در منطقه کلیدی ۲,۰۰۰ دلاری دوباره وارد عمل شدند و قیمت پس از تشکیل یک کف نوسانی در حدود ۲,۰۲۰ دلار، دوباره شروع به کاهش کرد...

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

title

این حرکت، با افت قیمت تا زیر سطوح ۱,۹۸۰ دلار و ۱,۹۵۰ دلار همراه شد. پایین‌ترین سطح قیمت در حدود ۱,۹۳۱ دلار ثبت و اتر به مرحله تحکیم وارد شد. در حال حاضر، اتریوم با قیمت ۱,۹۳۰ دلار و زیر و میانگین متحرک ساده ساعتی  ۱۰۰  معامله می‌شود. 

نمودار ۱ ساعته جفت ارز اتریوم/دلار

در روند صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۱,۹۵۰ دلار بلافاصله پیش روی خریدارها قرار می‌گیرد که در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی روند نزولی ۲,۰۲۰ دلار به ۱,۹۳۱ دلار واقع است.

مقاومت اصلی بعدی نیز در حدود تراز ۱,۹۷۰ دلار دیده می‌شود. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک خط روند نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۱,۹۷۰ دلار در حال شکل‌گیری است. این خط روند در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی روند نزولی سقف نوسانی ۲۰۲۰ دلار به کف قیمت در ۱,۹۳۱ دلار قرار دارد.

مقاومت اصلی در مسیر صعود اتر همچنان نزدیک به سطح ۲,۰۰۰ دلار شکل می‌گیرد. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۲,۰۰۰ دلار می تواند راه را برای افزایشی مستمر هموار کند. در این حالت، قیمت اتر می‌تواند به سمت منطقه مقاومتی ۲,۰۸۵ دلاری حرکت کند. هر گونه افزایش بیشتر دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲,۲۰۰ دلاری سوق خواهد داد.

اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۲,۰۰۰ دلاری را بازیابد، به حرکت نزولی خود ادامه داده و در نزدیکی منطقه ۱,۹۳۰ دلاری با اولین حمایت برخورد می‌کند.

حمایت بعدی نزدیک به تراز ۱,۹۲۰ دلار مانع افت قیمت می‌شود. شکست نزولی به زیر تراز ۱,۹۲۰ دلاری احتمالاً با سقوط سنگین قیمت تا مرز ۱,۸۵۰ دلار همراه می‌شود. هرگونه کاهش بیشتر احتمالاً حرکت به سوی تراز ۱,۸۰۰ دلار را در پی خواهد داشت.

 اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه نزولی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۱۹۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲۰۰۰ دلار

منبع: newsbtc.com

لینک کوتاه: b2n.ir/f60140 

 

برچسب ها :

یک نهنگ اتریوم ۱۵میلیون توکن پالیگان خریداری کرد
یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت
صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

یونی‌سوآپ,اتریوم,کارمزد,صرافی غیرمتمرکز

یونی‌سوآپ در میزان کارمزد کاربران از اتریوم پیشی گرفت

طبق گزارش بلومبرگ، یونی‌سوآپ که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال می باشد از نظر کارمزد از شبکه اتریوم پیشی گرفته است. این پرچمدار صرافی‌های غیرمتمرکز بیش از ۴ میلیون دلار کارمزد ایجاد کرده است، در حالی که اتریوم به دلیل کارمزدهای پایین راه‌حل‌های لایه دوم کاهش قابل توجهی را در فعالیت کاربران تجربه کرده است.

خبر - ۲۲ ساعت پیش
صرافی بایننس,اتریوم,کیف پول اتریوم,تعمیر

صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان در یک پست وبلاگی جدید از برنامه‌هایش برای تعلیق عملیات با کیف پول اتریوم خود در زمان تعمیر و نگهداری آن خبر داده است. بایننس اعلام کرده است که روز دوشنبه ۲۷ ژوئن (۶ تیر) تعمیرات کیف پول اتریوم خود را انجام خواهد داد. این صرافی می‌گوید که در آن زمان سپرده‌‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از تکمیل تعمیرات این فعالیت‌ها نیز از سرگرفته می‌شوند.

خبر - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش