تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۸ مهر

قیمت اتریوم در نزدیکی تراز ۲,۷۸۰ دلار باقی ماند و همانند بیت کوین افزایش جدیدی را آغاز کرد. اتر (ETH) توانست سطوح مقاومت ۲,۸۸۰ و ۲,۹۵۰ دلار را پشت سر بگذارد تا به یک منطقه مثبت وارد شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

title

در نمودار ساعتی جفت ارز  اتریوم/دلار، بالاتر از یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۲,۹۱۰ دلار شکست قیمتی دیده شد. سپس، قیمت از فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت کاهشی سقف نوسانی ۳,۱۶۵ دلار به کف قیمت ۲,۷۸۸ دلار گذشت.

اتر در حال حاضر با قیمتی بالاتر از تراز ۳,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله و کم کم به مقاومت ۳,۰۴۰ دلار نزدیک می‌شود. ولی به نظر می‌رسد که فروشنده‌ها از فیبوناچی اصلاحی سطح ۶۱.۸ درصدی حرکت نزولی ۳,۱۶۵ دلار به ۲,۷۸۸ دلار دفاع می‌کنند.اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۰۷۵ دلار مانع از حرکت این ارز می‌شود. پس از آن، مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطوح ۳,۱۵۰ دلار و ۳,۱۶۵ دلار شکل می‌گیرد. شکست قیمت، بالاتر از سطوح ۳,۱۵۰ دلار و ۳,۱۶۵ دلار می‌تواند روند افزایشی پایداری را به دنبال داشته باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به تراز ۳,۲۰۰ دلار خواهد بود و در صورت عبور از آنف احتمال رشد بیشتر این ارز قوت می‌گیرد.

اگر اتریوم نتواند حرکت خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۰۵۰ دلار و ۳,۰۷۵ دلار ادامه دهد، می‌تواند یک روند اصلاح نزولی تازه را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۲,۹۷۵ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۲,۹۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ شکل می‌گیرد. اگر اتر نتواند با قدرت موضع خود بالاتر از تراز ۲,۹۵۰ دلار را حفظ کند، با احتمال کاهش بیشتر قیمتی مواجه می‌شود. در این حالت، ممکن است قیمت تا سطح ۲,۸۰۰ دلار ریزش کند.


اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار کم کم در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز  اتریوم/دلار اکنون بالای سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۲,۹۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۰۷۵ دلار

لینک کوتاه: b2n.ir/e49744 

منبع: newsbtc.com 

 

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۶ مهر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۶ مهر
ارزهای دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید + تحلیل تکنیکال!

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ شنبه ۲۴ مهر

اتریوم سرانجام قدرت و حرکت صعودی قاطعی از خود نشان داد. طی دو هفته گذشته بلاتکلیفی زیادی بر بازار این ارز حاکم بود و تحلیلگران بابت وقوع یک تله گاوی قریب الوقوع هشدار می‌دادند؛ اما در نهایت فروشندگان نتوانستند یا نخواستند این استراتژی را پیاده کنند. بنابراین در حال حاضر کنترل کامل در اختیار خریداران است...

تحلیل - ۳ روز پیش
قیمت اتریوم,پیش بینی

گزارش: بهای اتریوم شاید به زودی به ۴۹۰۰ دلار برسد!

شرکت تحلیلی فاند استرات (Fundstrat) با انتشار گزارشی پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم شاید در آینده نزدیک تا اوج ۴,۹۰۰ دلار پیشروی کند. این شرکت دلیل رسیدن بهای اتریوم به این نقطه را صنعت در حال رشد دیفای عنوان کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو,دلار,ایران

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۲۳ مهر

اتریوم بالاتر از سطح ۳,۵۰۰ دلار قرار گرفت و به سمت یک منطقه مثبت حرکت کرد. در این مرحله، روند افزایش قیمت اتر (ETH) از منطقه مقاومت ۳,۶۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز شد...

تحلیل - ۴ روز پیش